Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Pagalba nuo smurto nukentėjusiems vaikams

Projekto tikslas – organizuoti kompleksines paslaugas vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimos nariams, ir padėti jiems integruotis į visuomenę

Šeimos santykių institutas bendradarbiaudamas su Kauno apskrities ir Marijampolės vaikų teisių apsaugos skyriais įgyvendina tęstinį nuo 2008 metų vykdomą projektą „Kompleksinė pagalba vaikams, nukentėjusiems nuo smurto ir jų šeimos nariams“ (finansuojamas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis)

Projekto metu yra atliekamas vaiko ir šeimos įvertinimas ir sudaromas individualus pagalbos vaikui planas, kuriame yra išdėstyta, kokia pagalba vaikui reikalinga, kokie turi būti tolimesni specialistų veiksmai. Sudėtingų atvejų sprendimui organizuojami koordinaciniai susitikimai su Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistais ar kitais suinteresuotais bei vaikui svarbiais asmenimis, mobili komanda vyksta konsultuoti ir į projekto partnerių savivaldybes.

Projekto metu teikiamos nemokamos kompleksinės paslaugos vaikams iki 18 metų, nukentėjusiems nuo fizinio, psichologinio ar seksualinio smurto ar tapusiems netiesioginio šeimyninio smurto aukomis (liudininkais). Taip pat į pagalbos vaikams procesą yra integruojami ir vaiko šeimos nariai.

Jei Jūsų ar Jums pažįstamas vaikas patyrė artimų ar pašalinių suaugusiųjų arba bendraamžių smurtą (patyčias, užgauliojimus, nepriežiūrą) mokykloje, šeimoje ar gatvėje, kviečiame kreiptis į Šeimos santykių institutą ir gauti nemokamą pagalbą (reikalingas Vaiko teisių apsaugos skyriaus nukreipimas)

Registracija tel. +370 37 750935, mob. tel. +370 (698) 23 995.

Projekto partneriai:

  1. Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  2. Kauno rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  3. Kaišiadorių rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius
  4. Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  5. Jonavos rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  6. Prienų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  7. Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyrius
  8. Marijampolės savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius
  9. Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.