Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Projektas "Kompleksinė pagalba vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio šeimyninio smurto aukoms ir jų šeimos nariams" (2008-2018)

Projekto tikslas – mažinti smurtą prieš vaikus su visomis jo apraiškomis, organizuojant kompleksines paslaugas vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimos nariams, Kauno ir Marijampolės apskrityse, pasitelkiant tarpdisciplininę mobilią komandą.

Projekto įgyvendinimo partneriai: 7 Kauno apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriai (Kauno m., Kauno raj., Jonavos raj., Kėdainių raj., Kaišiadorių raj., Raseinių raj., Prienų raj.) ir 2 Marijampolės apskrities Vaiko teisių apsaugos skyriai (Marijampolės, Kazlų Rūdos).

Pasiekti rezultatai:

  • 2008-2018 m. kompleksinė pagalba (psichologo, socialinio darbuotojo, vaikų ir paauglių psichiatro, šeimos konsultanto) suteikta daugiau nei 1100 vaikų ir jų šeimos narių.

Projektas tęsiamas ir 2019 m.

Projekto įgyvendinimą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Daugiau informacijos apie projektą tel. 8 37 750935 arba el. paštu pagalba@ssinstitut.lt.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.