Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Siūlome darbą

Ieškome įstaigos administratorės (-aus) - papildomas darbas studijuojantiems

VšĮ Šeimos santykių institutas siūlo darbą įstaigos administratorei (-ui) – pusei darbo dienos (4 val.). Darbo laikas: 8–12 val. arba 16–20 val..

Darbo pobūdis:

* Darbas su klientais: informacijos apie teikiamas paslaugas pristatymas, klientų srauto valdymas, klientų registracija, pirminis klientų priėmimas;

* Organizacinė veikla: numatytų veiklų administravimas, informacijos srautų valdymas, informacijos talpinimas internetinėje svetainėje, dokumentų tvarkymas, darbas kasos aparatu, kasos žurnalų pildymas, prekių užsakymas ir nurašymas.

Reikalavimai:

* Geros anglų kalbos žinios;

* Raštvedybos taisyklių išmanymas;

* Kompiuterinis raštingumas (MS Office: Excel, Word, PowerPoint, Outlook);

* Gebėjimas dirbti komandoje, kurti ir palaikyti darbingą, pozityvią nuotaiką su bendradarbiais ir klientais;

* Geri bendravimo, organizaciniai įgūdžiai;

* Biuro administravimo patirtis (privalumas).

Įstaiga siūlo:

* Dinamišką, kūrybišką darbą draugiškame kolektyve;

* Galimybes asmeniniam ir profesiniam augimui;

* Visas darbui reikalingas priemones.

Darbo siūlymas galioja iki 2017 m. gegužės 25 d.

Prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (Europass CV forma), jame nurodant ir pageidaujamo darbo užmokesčio dydį, siųsti el. paštu zivile.keryte@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.