Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Grįžimas į darbą po ilgalaikės pertraukos

Nepalanki ekonominė situacija, nepakankama ar neatitinkanti rinkos reikalavimų kvalifikacija, darbinių įgūdžių stoka sukelia sunkumų ilgą laiką nedirbusiam žmogui grįžti į darbo rinką. Ilgalaikis nedarbas sukelia ir psichologinį diskomfortą dėl užsitęsusios bedarbystės, turimų žinių ar įgūdžių stokos. Tai mažina asmens pasitikėjimą savo galimybėmis, pokyčių motyvaciją, socialinį atsparumą. Ilgas buvimas namuose gali tapti izoliacijos, atskirties nuo visuomenės priežastimi.

Šeimos santykių institute vykdoma grįžimo į darbą po ilgesnės pertraukos programa siekiama padėti ilgą laiką nedirbusiam asmeniui grįžti į darbo rinką, pažįstant savo stipriąsias puses, ugdant individualius sugebėjimus ir veiklos motyvaciją, stiprinant socialinį atsparumą, panaudojant vidinius ir išorinius pagalbos resursus.

Grįžimas po ilgesnės pertraukos į darbo rinką kelia sunkumų ne tik ilgalaikiams bedarbiams, turintiems žemesnę ar neatitinkančią darbo rinkos poreikių profesiją, motyvacijos mokytis ar kelti kvalifikaciją stoką, tačiau ir moterims, auginančioms mažamečius vaikus, bei emigrantams, siekiantiems grįžti į vietinę darbo rinką.

Teikiamos kompleksinės paslaugos asmenims, po ilgalaikės pertraukos grįžtantiems į darbo rinką: individualus konsultavimas ir profesinis orientavimas, krizių įveikimo mokymai, socialinių įgūdžių ir socialinio atsparumo ugdymo ir stiprinimo užsiėmimai, tėvystės gebėjimų ugdymo ir stiprinimo mokymai, bendrųjų gebėjimų ugdymas, tarpininkavimas įsidarbinant.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.