Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

„Kaip elgtis vaikui supykus (arba kaip išmokyti juos kontroliuoti savo pyktį?)“

Tėvai dažnai nežino kaip elgtis, kai vaikas pratrūksta: šaukia, klykia, verkia ar mėto aplink esančius mylimus daiktus – meškučius, pagalves, o kartais pikta replika ar nemalonus bei skaudinantis smūgis atitenka ir draugams, bendraamžiams, broliams, seserims.

Neretai mamos ir tėčiai sutrinka ir svarsto kaip jiems reikėtų atreaguoti į tai - nusileisti, kad vaikas nurimtų, bet pasiektų savo tikslus, ar leisti jiems toliau taip elgtis, rizikuojant, kad susilauks neigiamų reakcijų iš aplinkinių žmonių. O gal yra įmanomas, kitas sprendimo būdas? Gal susiduriate ir su vaikais, kurie niekad nedemonstruoja savo pykčio ir nepasitenkinimo? Apie tai ir daugiau sužinosite kitos mokymų „GERA BŪTI TĖVAIS“ paskaitos metu. Kviečiame ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikus auginančius tėvelius į VI mokymų „GERA BŪTI TĖVAIS“ seminarą „Kaip elgtis vaikui supykus (arba kaip išmokyti juos kontroliuoti savo pyktį?“

Data: 2013 m. vasario 21 d. 17:30 val. (trukmė 2 val.)

Seminaro kaina: 25 lt asmeniui (dalyvaujant abiems tėvams - 40 lt.).

Būtina išankstinė registracija (iki vasario 21 d.) - užpildžius registracijos formą arba telefonu  837 750935.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.