Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Vaiko emocijų išraiškos kontrolės (VEIK) ugdymas (96 ak. val.) / Švietimo pagalbos specialistams, pedagogams

Pastaruoju metu vis didėja tėvų, ugdytojų, psichikos sveikatos specialistų susirūpinimas dėl elgesio ir bendravimo sutrikimų turinčių vaikų ugdymo. Darbas su šiais vaikais iš mokytojų bei pagalbos mokiniui specialistų reikalauja daugiau psichologinio pasirengimo, pastangų, kūrybiškumo, organizacinių sugebėjimų.

Vaiko emocijų išraiškos kontrolės (VEIK) ugdymo programa leidžia sustiprinti švietimo pagalbos specialistų ir mokytojų gebėjimus į švietimo ir ugdymo sritį integruoti naują inovatyvų vaikų agresyvaus elgesio mažinimo ir socialinių įgūdžių ugdymo metodą.

Specialistai, baigę programą:
- turės žinių apie vaikų agresyvaus elgesio apraiškas bei socialiai priimtinus elgesio keitimo būdus;
- gebės stiprinti švietimo ir ugdymo įstaigas lankančių vaikų socialinius įgūdžius;
- gebės mokyti vaikus atpažinti savo ir kitų jausmus, valdyti kylantį pyktį;
- gebės skatinti vaikus apsvarstyti etinius bei moralinius savo pasirenkamo elgesio būdo aspektus;

Mokymų dalyviams, išklausiusiems visą mokymų programos kursą, išlaikiusiems vertinimo testą, atlikus privalomų praktinių valandų skaičių (ne mažiau 300 val.) bus išduodami VEIK vadovų pažymėjimai.

Mokymų programą gali lankyti švietimo pagalbos specialistai ir kiti mokytojai, tiesiogiai dirbantys su vaikais. Iš vienos institucijos mokymuose turi dalyvauti ne mažiau kaip du asmenys, nes VEIK mokymus vaikams veda ne mažiau kaip 2 VEIK vadovai.

Trukmė – 96 ak. val. (12 dienų)

Laikas: Mokymai vyksta surinkus ne mažesnę nei 12 asmenų grupę (surinkus grupę, užsiregistravę dalyviai informuojami apie numatomą mokymų laiką).

Mokymų kaina: 1 asmeniui - 500 Eur. (Į kainą įskaičiuota dalyvio mokymosi medžiaga ir kavos pertraukėlės).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. 8-37 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Mokymų programa yra akredituota.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.