Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Lankomosios priežiūros ir globos įstaigų socialinių darbuotojų veikla dirbant su asmenimis, turinčiais psichikos sutrikimų ir/ ar negalią (40 ak. val.) / Socialiniams darbuotojams

Prasidėjus psichiatrinės pagalbos reformai, psichikos sveikatos priežiūros sistema pastaruoju metu keičiasi – vis daugiau pabrėžiama ir plėtojama ambulatorinė pagalba, socialinė reabilitacija. Didelė dalis pacientų nuolat gyvena ir yra globojami bei gydomi globos namuose, pensionatuose. Tiek lankomojoje priežiūroje, tiek globos įstaigose tampa svarbus socialinio darbuotojo bei socialinio darbuotojo padėjėjo vaidmuo. Todėl labai svarbu turėti pakankamai teorinių žinių bei praktinių įgūdžių dirbant tiesioginį socialinį darbą su asmenimis, turinčiais psichikos sutrikimų ir/ar negalią.

Tobulinimo programos dalyviai įgys gebėjimus: numatyti darbo su psichikos sutikimų ir / ar negalią turinčiais asmenimis strategijas ir planuoti psichosocialinės reabilitacijos intervencijas; atpažinti savižudišką elgesį ir kitus psichikos sutrikimus, sustiprės dalyvių gebėjimai valdyti krizines situacijas, dirbant su psichikos sutrikimų ir / ar negalią turinčiais asmenimis; tikslingai planuoti intervencijas; užmegzti ir išlaikyti bendradarbiaujantį ryšį su klientais ir kitais specialistais; struktūruoti aplinką ir taikyti įvairius praktinius darbo metodus su klientais.

Trukmė: 40 ak. val. (20 ak. val. teorinės, 20 ak. val. praktinės)
Laikas: mokymai vyksta susirinkus grupei.
Vieta: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9. Kaunas
Mokymų kaina: 250 Eur 1 asmeniui
Mokymai skirti:  socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (596870896) 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.