Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Žinių bei įgūdžių perdavimo metodai ir patirtis (16 ak. val.) / Socialiniams darbuotojams

Socialinis darbas – veikla, reikalaujanti ne tik bazinio specialisto pasirengimo, įgytos kvalifikacijos bei noro padėti žmonėms. Socialinis darbuotojas, dirbdamas bet kurioje srityje bei siekdamas teikti efektyvias ir kokybiškas socialines paslaugas, turi nuolat galvoti apie teikiamų paslaugų inovatyvumą, prieinamumą, efektyvumą bei tinkamumą konkrečiam klientui ar jų grupei. Socialinė veikla – dinamiška, nuolat kintanti, kelianti naujus iššūkius ir reikalavimus specialistui. Teikiamų paslaugų kokybė bei inovatyvumas didina ir nemotyvuotų klientų susidomėjimą siūloma pagalba, nusivylusius iki šiol gauta – paskatina dar kartą pabandyti spręsti savo problemą. Programos metu bus pristatyti įvairūs socialinio darbo metodai, kurie padeda pritraukti klientą, nustatyti jo poreikius bei spręsti problemas. Dalyvavęs programoje socialinis darbuotojas ne tik įgis teorinių žinių apie įvairių metodų taikymo galimybes, tačiau turės galimybę praktiškai juos išbandyti ir įvertinti galimą naudą dirbant su klientais.

Trukmė: 16 ak. val. (8 ak. val. teorinės, 8 ak. val. praktinės)
Laikas: mokymai vyksta susirinkus grupei.
Vieta: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9. Kaunas
Mokymų kaina: 100 Eur 1 asmeniui
Mokymai skirti:  socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (596876290) 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.