Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Indrė Marcinkevičienė

Psichologė, užimtumo terapeutė

Esu psichologė, daugiausia profesinės veiklos laiko skirianti darbui su vaikais ir paaugliais. Dirbu su vaikais ir paaugliais Psichosocialinės reabilitacijos dienos centre, vedu Agresijos pakeitimo užsiėmimus (ART- Aggression Replacement Training), grupes, pagrįstas meno ir žaidimo terapijos metodais.

Taip pat konsultuoju individualiai vaikus ir paauglius dėl emocijų, elgesio, bendravimo, sunkumų, patyrusius suaugusių ir bendraamžių smurtą, skyrybas ir turinčius įvairių kitokių psichologinių problemų.

Išsilavinimas

  • 2008 – 2010 m. Vytauto Didžiojo universitetas, sveikatos psichologijos magistro laipsnis.
  • 2004 – 2008 m. Vytauto Didžiojo universitetas, psichologijos bakalauro laipsnis.

Podiplominės studijos ir kursai

  • 2014 m. lapkritis - 2015 m. kovas, Šeimos mediacijos mokymai (134 val.)
  • 2010 – 2012 m. Vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos podiplominės nenuosekliosios studijos (bazinis lygis).
  • 2009 – 2010 m. Agresijos pakeitimo mokymų (ART-Aggression Replacement Training) vaikams ir šeimoms vadovų rengimo programa (108 ak.val.)

Kvalifikacijos tobulinimas dalyvaujant konferencijose ir seminaruose.

Profesinė patirtis

  • 2009 – dabar. Psichologė, užimtumo terapeutė VšĮ Šeimos santykių institute.
  • 2008 – 2011 m. Savanorė „Vaikų linijoje“ (Psichologinė pagalba telefonu).

Kita veikla

Dalyvavimas tarptautinėse psichologijos mokslinėse konferencijose ir skaityti pranešimai:

  • 2009.08.19  Skaitytas pranešimas „ The Changes of Friendship Features in Middle Childhood“  XIV -joje Europos raidos psichologijos konferencijoje  „XIV th European Conference on Developmental Psychology“.
  • 2008.11.11 Skaitytas pranešimas „The Features of Friendship in Middle Childhood“ tarptautiniame simpoziume „Resent Research Topics in Psychology: International Experience“.

Išspausdintas mokslinis straipsnis „Draugystės požymiai ir jų struktūra viduriniojoje vaikystėje“ Tarptautiniame psichologijos žurnale „Biopsichosocialinis požiūris“ (2009/4).

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.