Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

„Pyktis: kaip jį atpažinti bei tinkamai išreikšti?“

Kasdienės situacijos šeimoje, darbo kolektyve ar draugų būryje ne visuomet teikia malonias emocijas bei jausmus. Neretai pajuntame ir kartėlio, nusivylimo, susierzinimo, pykčio. Atėję pas specialistus žmonės dažnai pastebi, kad netinkamai išreikštas jų pasipiktinimas, susierzinimas sugadina ilgai kurtus gražius ir šiltus tarpusavio santykius, trukdo pasiekti išsikeltų tikslų, karjeros darbe bei neretai juos apleidžia draugai ir pažįstami.

Tačiau panašios pasekmės ištinka tiek tuos asmenis, kurie šį jausmą labai garsiai ir ekspresyviai išreiškia, tiek tuos, kurie stengiasi nutylėti apie jį, nuslopinti savo viduje. Kaip išlikti teisingu sau bei maloniu kitiems? Kaip panaudoti šį jausmą naudingą ne tik savo karjerai, tikslams pasiekti, bet ir santykiams kurti bei išsaugoti? Šiuos ir kitus klausimus apsvarstysime šios grupės užsiėmimų metu.

 RENKAMA GRUPĖ Į KETURIŲ SEMINARŲ CIKLĄ  „Pyktis: kaip jį atpažinti bei tinkamai išreikšti?“

Pirmasis susitikimas: 2014 m. rugsėjo 29 d. 18.00val.

Dalyvavimas nemokamas.

Viso įvyks 4 susitikimai. Užsiėmimų trukmė 3 akad. valandos.

Užsiėmimus veda: psichologė Indrė Marcinkevičienė

Užsiėmimai vyks Šeimos santykių institute, L.Zamenhofo g. 9, Kaunas

 Būtina išankstinė registracija (iki 2014 m. rugsėjo 22 d.) el. paštu pagalba@ssinstitut.lt arba telefonu 837 750935 (nuo 8.00 iki 20.00).

Grupė rengiama įgyvendinant projektą „Šeima - tai mano, tavo ir visų turtas!, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 Laukiame Jūsų!


Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.