Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Projekto "Vaikų dienos centrų, atvirų jaunimo centrų/erdvių darbuotojų ir savanorių kompetencijų kėlimas" naujienos

VšĮ Šeimos santykių instituto vykdomo projekto naujienos.


Marijampolės apskrityje mokymus baigė ir savo kompetenciją sustiprino 27 darbuotojai ir savanoriai, dirbantys VDC, AJE ir AJC Marijampolėje, Vilkaviškyje, Šakiuose, Ąžuolų Būdoje, Kazlų Rūdoje, Balsupiuose, Sasnavoje, Antanave, Šiaudiniškiuose, Gelgaudiškyje, Lukšiuose.

Projekto dalyviai išsakė, kad naudingiausios mokymų temos jiems buvo šios: sisteminis požiūris į darbą su vaikais ir jaunimu, prisirišimo tipo reikšmė vaiko/jaunuolio elgesiui, pykčio valdymas, darbuotojo savo vaidmens suvokimas. Dalyviai taip pat pažymėjo, kad mokymuose daug dėmesio buvo skirta praktinių įgūdžių tobulinimui, derinant tai su teorijos žiniomis ir asmeniniu patyrimu.

Dalyvių nuomonė apie mokymus:

"Platesnis situacijos atvejo matymas. Žvelgimas į problemą ne kaip į vieno asmens, o visos sistemos. Nuo kitų lankytų kursų skyrėsi tuo, kad buvo dalinamasi patirtimi, vyko supervizijos"

"Sistemiškumas - tam tikra tvarka įstaigoje ar veikloje, sujungianti visumą. Tai galima pritaikyti organizuojant bendradarbiavimą su kitomis institucijomis, nustatant tvarką įstaigoje arba organizuojant įvairias veiklas"

"Praktiška, nuoseklu, galima siekti tikslų tolygiai. Grupės vadovų gebėjimas sujungti žmones į bendrą grupę"

Projektą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo programa LT05 „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ Lietuvoje.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.