Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English
Naujienos

Bendros tėvystės grupė ,,Gyvenimas po skyrybų: kaip išlikti tėvais"

Kviečiame tėvus, kurie skiriasi ar yra išsiskyrę, dalyvauti bendros tėvystės grupėje. Praktinių patyriminių užduočių metu mokysimės kaip vaikams pasakyti apie skyrybas, kaip reaguoti į vaikų emocijas ir kaip padėti jiems lengviau prisitaikyti prie vykstančių pokyčių. Pirmasis užsiėmimas - rugsėjo 7 d. 17.30 val. (viso 8 susitikimai).

           Paveiksliukas paimtas iš: http://www.scfamilylaw.com/wp-content/uploads/2015/03/how-divorce-affects-children.jpg

Skyrybos - viena iš didžiausių gyvenimo krizių tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime, kuri siejasi su labai stipriais išgyvenimais ir pasikeitimais. Vienu metu šeimai iškyla daugybė jausmų, sunkumų ir klausimų. Kartu gyvenę žmonės turi atskirai planuoti buitį, gyvenamąją vietą, pomėgius... Jei šeimoje yra vaikų, jiems tenka keisti įprastus bendravimo su tėvais būdus (su vienu iš jų lieka gyventi kartu, su kitu susitinka tam tikromis dienomis). Skyrybų metu vykstantys pokyčiai kelia nemažai klausimų, į kuriuos kartais sunku rasti atsakymus.

Kviečiame tėvus, kurie skiriasi ar yra išsiskyrę, dalyvauti bendros tėvystės grupėje. Joje kalbėsime apie suaugusiųjų ir vaikų jausmus skyrybų metu, aptarsime vaikų poreikius skirtingais amžiaus tarpsniais bei vaikų reakcijas į skyrybas ir kitus pokyčius. Praktinių patyriminių užduočių metu mokysimės kaip vaikams pasakyti apie skyrybas, kaip reaguoti į vaikų emocijas ir kaip padėti jiems lengviau prisitaikyti prie vykstančių pokyčių.

Viso: 8 susitikimai.

Vieno užsiėmimo trukmė: 1,5 val.

Pirmas susitikimas: rugsėjo 7 d. 17:30 val. (užsiėmimai vyks kartą per savaitę pirmadieniais)

Vieta: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaunas.

 

Užsiėmimus veda: psichologė Kristina Vildžiūnaitė

 

Būtina išankstinė registracija nurodant vardą, pavardę bei kontaktus el. paštu pagalba@ssinstitut.lt arba tel. 8 37 750935;  mob. 869823995

Bendros tėvystės grupė yra Šeimos santykių instituto (www.ssinstitut.lt) vykdomo projekto „Tėvų-vaikų santykių susvetimėjimo ankstyvas atpažinimas, prevencija ir intervencija: kompleksinis pagalbos modelis šeimoms, išgyvenančioms konfliktiškas skyrybas ir/ar atsiskyrimą“ dalis.

Dalyvavimas nemokamas*!

 

*Grupėje gali dalyvauti tėvai, kurie skiriasi ar yra išsiskyrę ir turi nepilnamečių vaikų. 

 

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.