Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

2014-11-24. Projekto pristatymas. Supažindinimas su mokymų programa

2014 m. lapkričio 24 d. Šeimos santykių institutas organizavo seminarą „Darbas su rizikos vaikais ir jaunimu: kaip VDC, AJC ir AJE gali tapti patrauklia aplinka vaikams ir jaunimui“.

Kelias dešimtis socialinių darbuotojų ir savanorių iš skirtingų Lietuvos miestų subūrusio renginio metu buvo pristatyti jau netrukus vyksiantys dešimties dienų trukmės kvalifikacijos kėlimo mokymai.

Kuo vaiko dienos, atviras jaunimo centras ar erdvė (toliau – VDC, AJC ar AJE) yra patrauklus vaikui/jaunuoliui, kokie tikrieji vaiko/jaunuolio poreikiai, koks socialinės atskirties ir VDC/AJC/AJE santykis – tai diskusijų metu dalyvius jungę ir savomis patirtimis dalintis skatinę klausimai.

Pažiūrėti naujai į socialinės atskirties mažinimą ir atkreipti dėmesį į milžinišką žiniasklaidos vaidmenį kovoje su stereotipais kvietė Nacionalinį socialinės integracijos institutą atstovaujanti Neringa Jurčiukonytė, kuri skaitė pranešimą tema „Žiniasklaidos vaidmuo įveikiant stigmą“.

Renginį vainikavo Šeimos santykių instituto psichologės Rasos Pietarienės pranešimas „Pokytis: kelionė ar šuolis?“. Ji atvirai dalijosi savo patirtimi bei drąsino su vaikais ir jaunimu dirbančius specialistus nepabijoti leistis į nebūtinai lengvą, bet prasmingų atradimų kupiną profesinio augimo kelionę.

Seminaras-diskusija yra projekto „VDC, VDC su AJE, AJC darbuotojų ir savanorių kompetencijų kėlimas“ dalis. Projektą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo 2009 – 2014 periodo programa LT05 „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ Lietuvoje.

 

        

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.