Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

2015-06-10. Šeimos santykių instituto ir Actio Catholica Patria darbuotojai vyko į susitikimą su Norvegijos jaunimo klubų ir centrų asociacija

Vizito tikslas - pasidalinti gerąją patirtimi ir pasisemti naujų žinių ir metodų iš Norvegijos šalies instituci

Vizito metu lankėmės jaunimo klubų ir centrų asociacijoje „Ungdom&Fritid”, jaunimo klube “Riverside”, jaunimo centre “Nordstrand Outreach Service”, jaunimo centre „Friminuttet“ ir Ammerud jaunimo centre.jų, dirbančių su vaikais ir jaunimui.  

Pirmąją vizito dieną vyko susitikimai su jaunimo centrais: “Riverside” ir “Nordstrand Outreach Service”. Centrų darbuotojos pristatė grupinio darbo ir mobilios komandos (darbo gatvėje) darbo su jaunimui ypatumus bei aptartas tarpinstitucinio bendradarbiavimo modelis Norvegijoje, sprendžiant vaikų ir jaunimo problemas.

Antrąją vizito dieną vyko susitikimas su Oslo savivaldybės gerovės departamento „Kompetansesenter rus“ koordinatoriumi Espen Freng. Koordinatorius papasakojo apie Norvegijoje gyvenančių jaunų imigrantų problemas ir organizuojamos pagalbos būdus. Anot jo, “prevencijos negalima išmatuoti“, tačiau svarbu dirbti šioje srityje.

Dėkojame Norvegijos jaunimo klubų ir centrų asociacijai „Ungdom&Fritid” ir Heidi Anderssen už priėmimą svečioje šalyje, susitikimų su įvairiomis institucijomis oganizavimą ir bendradarbiavimą vizito metu.

 Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.