Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

80 ak. val. intensyvus šeimos mediacijos mokymų kursas. 2019 m. rugsėjo-gruodžio mėn.

Šeimos mediacijos programa – 10-ies dienų mokymų kursas, integruojantis teorinius ir praktinius šeimos konsultavimo ir mediacijos elementus, padėsiančius sėkmingai pritaikyti dirbant šeimos mediatoriumi.  

Pagrindinės mokymų temos: įvadas į šeimos mediaciją; šeima kaip sistema; šeimos sistemos persitvarkymas po skyrybų; konfliktai šeimoje ir jų valdymo strategijos; šeimos mediacijos procesas ir praktinis technikų taikymas; mediacijos taikymas praktikoje ir mediatoriaus vaidmuo; šeimos teisė ir teisiniai mediacijos aspektai.

Mokymai skirti asmenims, įgijusiems medicinos, psichologijos, teisės, socialinio darbo ar kitą socialinių / biomedicinos / humanitarinių mokslų studijų srities aukštąjį universitetinį išsilavinimą.

Mokymų tvarkaraštis: 2019 m. rugsėjo 19-20 d., spalio 16-18 d., lapkričio 21-22 d., gruodžio 9-10 d. 

Kaina: 1000 Eur. su PVM. Mokymai vyks Kaune, L. Zamenhofo g. 9.

Dalyviai išklausę mokymus gaus mokymų baigimo pažymėjimus.

Programoje įgytos teorinės žinios ir praktiniai įgūdžiai mediacijos srityje dalyviams padės pasirengti mediatorių kvalifikaciniam egzaminui bei teikti mediacijos paslaugas laikantis mediatorių profesinės etikos standartų. Programa yra parengta pagal LR Teisingumo ministro 2018 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1R-289 patvirtintą „Mokymų mediacijos tema minimalių reikalavimų sąrašą“ ir „Mediatorių kvalifikacinio egzamino programą“.

Registracija į mokymus vykdoma užpildžius registracijos anketą. Registracija bus patvirtinta el. paštu.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.