Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

45 ak. val. bazinis šeimos mediacijos mokymų kursas. 2019 m. rugsėjo 19-20 d., spalio 16-18 d.

45 ak. val. bazinis šeimos mediacijos kursas – tai 5-ių dienų mokymų kursas, suteikiantis dalyviams pagrindinių teorinių žinių ir ugdantys praktinius įgūdžius taikyti mediaciją įvairiose srityse. 

Mokymų dalyviai bus supažindinami su pagrindiniais mediacijos principais ir teisiniais mediacijos aspektais bei teisminės ir neteisminės mediacijos skirtumais.  Dalyviai įgis veiksmingų ginčų sprendimo būdų įvairiose socialinio gyvenimo srityse – šeimos, skyrybų, darbo ir ugdymo, vadybos ir kt. Vienas iš programos privalumų – galimybė dalyviams mokymų metu lavinti pagrindinius mediacijos įgūdžius vaidmenų žaidimų metodo pagalba kartu stiprinant santykių valdymo gebėjimus bei praktinę patirtį.

Mokymai skirti asmenims, įgijusiems medicinos, psichologijos, teisės, socialinio darbo ar kitą socialinių / biomedicinos / humanitarinių mokslų studijų srities aukštąjį universitetinį išsilavinimą. 

Mokymai vyks Kaune, L. Zamenhofo g. 9.

Apie lektorius:

Vaiva Bingelienė, 10 metų šeimos mediatorės patirtis, 14 metų šeimos psichoterapeutės patirtis, 10 metų įvairių mokymų vedimo patirtis. Leidinio „Ankstyvojo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos (API) modelio šeimoms, išgyvenančioms skyrybas ir / ar atsiskyrimą“ (2016) rengėja ir autorė. Nuo 2004 m. dirba psichiatre–psichoterapeute, lektore Šeimos santykių institute. 

Odeta Intė, 20 metų darbo patirtis vaiko teisių ir šeimos teisės srityje. Nuo 2008 m. vykdo teisminę mediaciją, nuo 2010 m. priklauso tarptautiniam mediatorių tinklui, MRU Privatinės teisės instituto doktorantė. 

Dr. Živilė Kėrytė, sociologė, 3 metų šeimos mediatorės patirtis, 6 metų dėstymo / mokymų vedimo patirtis. Leidinio „Ankstyvojo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos (API) modelio šeimoms, išgyvenančioms skyrybas ir / ar atsiskyrimą“ (2016) rengėja ir autorė.

Rasa Pietarienė, 3 metų šeimos mediatorės patirtis, 14 metų psichodramos terapeutės patirtis, 15 metų įvairių mokymų vedimo patirtis. Nuo 2004 m. dirba psichologe, lektore VšI Šeimos santykių institute. Leidinio „Ankstyvojo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos (API) modelio šeimoms, išgyvenančioms skyrybas ir / ar atsiskyrimą“ (2016) rengėja ir autorė.

Roma Šerkšnienė, 3 metų šeimos mediatorės patirtis, 14 metų šeimos psichoterapeutės patirtis, 22 metų įvairių mokymų vedimo patirtis. Nuo 2002 m. dirba psichiatre–psichoterapeute, lektore Šeimos santykių institute. Leidinio „Ankstyvojo atpažinimo, prevencijos ir intervencijos (API) modelio šeimoms, išgyvenančioms skyrybas ir / ar atsiskyrimą“ (2016) rengėja ir autorė.

Dalyviai išklausę mokymus gaus mokymų baigimo pažymėjimus.

Programoje įgytos teorinės žinios ir praktiniai įgūdžiai mediacijos srityje dalyviams padės pasirengti mediatorių kvalifikaciniam egzaminui bei teikti mediacijos paslaugas laikantis mediatorių profesinės etikos standartų. Programa yra parengta pagal LR Teisingumo ministro 2018 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1R-289 patvirtintą „Mokymų mediacijos tema minimalių reikalavimų sąrašą“ ir „Mediatorių kvalifikacinio egzamino programą“.

Registracija į mokymus vykdoma užpildžius registracijos anketą. Registracija bus patvirtinta el. paštu.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.