Praleisti navigacijos meniu

Šeimos Santykių Institutas

In English

Šeimos mediatoriaus įgūdžių stiprinimas. 2019 m. lapkričio 21-22 d., gruodžio 9-10 d.

Kviečiame į 40 ak. val. mokymus, skirtus stiprinti mediatoriaus įgūdžius taikyti šeimos mediaciją. Mediatoriai gilins žinias ir praktinius įgūdžius reiklaingus dirbant šeimos ginčų kontekste.

Mokymuose integruojami teoriniai ir praktiniai šeimos konsultavimo bei šeimos mediacijos elementai. Mokymų metu vyks supervizija grupėje.

Mokymai skirti jau baigusiems ne mažesnius kaip 40 ak. val. mediacijos pagrindų mokymus. 

Mokymų temos:

* Šeimos sistemų teorijos taikymas mediacijos procese (sisteminė šeimos santykių dinamika; vaiko raidos poreikiai; skyrybų proceso kompleksiškumas; skyrybų poveikis vaikams ir suaugusiesiems; tėvystės santykiai po skyrybų; šeimos perstruktūravimas iš chaoso į stabilumą).

* Šeimos mediatoriaus vaidmuo valdant emocijas mediacijos procese (sudėtingų atvejų tinkamumas šeimos mediacijai; skyrybų „žaizdos“ ir gedėjimo procesas; praktinių įgūdžių, skirtų mediacijos proceso metu kylančiam pykčiui ir agresijai sumažinti, stiprinimas; savo emocijų mediacijos procese atpažinimas).

* Supervizija grupėje.

Datos: 2019 m. lapkričio 21-22 d., gruodžio 9-10 d.

Mokymų kaina: 500 Eur.

Mokymai vyks Kaune, L. Zamenhofo g. 9.

Dalyviai išklausę mokymus gaus mokymų baigimo pažymėjimus.

Registracija į mokymus vykdoma užpildžius registracijos anketą. Registracija bus patvirtinta el. paštu.

Seminarai yra parengti pagal LR Teisingumo ministro 2018 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1R-289 patvirtintą „Mokymų mediacijos tema minimalių reikalavimų sąrašą“ ir „Mediatorių kvalifikacinio egzamino programą“.

Psichologinė pagalba internetu

Skype
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.