Antrinė trauma ir atsparumas

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Antrinė trauma ir atsparumas

Antrinė trauma ir atsparumas

Nemokamai

Apie mokymus

Siekiant stiprinti NVO darbuotojų kompetencijas teikiant paslaugas asmenims, išgyvenantiems krizę ir / ar patyrusiems traumą, kviečiame į 8 ak. val. seminarą „ANTRINĖ TRAUMA IR ATSPARUMAS“.

 

Seminaras suteiks žinių, kaip apsisaugoti nuo trauminio streso ir perdegimo; kaip išlaikyti profesines ribas, kaip pasirūpinti savo fizine ir emocine sveikata bei gebėjimu tinkamai teikti pagalbą bendruomenėje.

 

SEMINARAS SKIRTAS socialinėje, vaikų ir jaunimo bei švietimo srityse dirbančių nevyriausybinių organizacijų darbuotojams (iš vienos organizacijos po 1 dalyvį). Dalyviams bus išduodami 8 ak. val. pažymėjimai.

 

SEMINARĄ VES psichiatrė, psichoterapeutė Roma Šerkšnienė.

 

SEMINARO DATA (galite registruotis į vieną iš dviejų mokymų grupių):

2022 m. rugsėjo 2 d. nuo 9 iki 16 val. (I grupė). Vietų nėra!

2022 m. spalio 28 d. nuo 9 iki 16 val. (II grupė). Vietų nėra!

 

SEMINARO VIETA: seminaras vyks nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems.

 

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS. DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie seminarą prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

REGISTRACIJA. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

 

SEMINARAS ORGANIZUOJAMAS įgyvendinant projektą „Nevyriausybinių organizacijų institucinių gebėjimų stiprinimas: tėvų ir vaikų ryšio svarba bendruomenėje”. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: