Grupė 9-11 metų vaikams “Mano tėvai skiriasi…”

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Vaikams ir jaunimui  /  Grupė 9-11 metų vaikams “Mano tėvai skiriasi…”

Grupė 9-11 metų vaikams “Mano tėvai skiriasi…”

Nemokamai

Apie mokymus

Skyrybos paliečia visus šeimos narius. Tėvai turi nuspręsti, kaip toliau kurti savo gyvenimą be buvusio sutuoktinio, išspręsti padaugėjusį skaičių organizacinių klausimų, išgyventi kylančius jausmus susiduriant su netektimi. Vaikai į skyrybų procesą reaguoja taip pat. Neretai jiems kyla daug klausimų, stiprių jausmų, tik ne visi vaikai ir ne visada išdrįsta klausti, kaip jie toliau gyvens ir bendraus su abiem tėvais.

2023 m. spalio 2 – 31 dienomis vyks nemokama grupė „Mano tėvai skiriasi“, skirta skyrybas išgyvenantiems 9-11 metų vaikams – (viso 10 užsiėmimų, 2 kartus per savaitę – pirmadieniais, antradieniais nuo 17 val.).

Šios grupės metu vaikams yra suteikiama erdvė saugiai išreikšti savo jausmus, klausti jiems kylančius klausimus apie skyrybas. Buvimas grupėje padeda vaikams pasijausti, kad jie nėra vieni šioje patirtyje bei gauti jiems palaikymo svarbiu metu.

 

Grupės metu vaikai:
• kalbės apie jiems kylančius jausmus tėvų skyrybų metu;
• nagrinės jiems kylančius klausimus apie šeimą, šeimos gyvenimą po skyrybų;
• mokysis jiems reikalingų socialinių įgūdžių, padedančių prisitaikyti po šios patirties.

Prieš grupę vyks įvadinis pokalbis su vaiku ir tėvais (pokalbiui laikas bus derinamas individualiai su kiekvienu dalyviu).


Vieta:
Šeimos santykių institutas (L. Zamenhofo g. 9, Kaunas).

Lektorė:
medicinos psichologė Indrė Marcinkevičienė.

 

Vietų skaičius ribotas! Svarbi išankstinė registracija. Laukiame Tavęs!
Dalyvavimas nemokamas!

 

Registracija į užsiėmimą vykdoma užpildžius registracijos formą. Norintys registruotis – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

Renginys yra vykdomas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto “Paslaugos ir pagalbos priemonės vaikams ir šeimoms, išgyvenančioms skyrybas” lėšomis.

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: