Įgūdžių grupė paaugliams „Ką daryti, kad jausčiausi geriau?“

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Vaikams ir jaunimui  /  Įgūdžių grupė paaugliams „Ką daryti, kad jausčiausi geriau?“

Įgūdžių grupė paaugliams „Ką daryti, kad jausčiausi geriau?“

60€

Apie mokymus

Kviečiame 15-17 m. paauglius į 4 užsiėmimų ciklą.
📌 Buvimas paaugliu – tai amžiaus tarpsnis, kuriame pokyčiai ir ieškojimai tampa kasdienybe, emocijos išgyvenamos stipriau, nepriklausomybės siekis vis stiprėja, kartu keičiasi mąstymas, nuolat kyla klausimai, kas yra „teisinga ir klaidinga“. Tai laikotarpis – kai sieki / nori susikurti unikalią savo asmenybę ir savitą santykį su aplinka, kuria bendrauji (šeima, draugais, mokytojais).
📌 Dalyvauk grupėje ir kartu su psichologe bei kitais paaugliais galėsi geriau pažinti save, tobulinti bendravimo įgūdžius, mokysiesi plačiau žvelgti į problemas, užmegzti naujus ryšius bei turėsi galimybę kartu tyrinėti psichologines temas.
📌 Užsiėmimų datos ir laikas:
vasario 14, 15, 17 ir 18 d. (nuo 12 iki 15 val.).
📌 Grupės (4 užsiėmimų) kaina: 60 Eur.
Prisijunk prie grupės paaugliams ir kartu tyrinėk svarbius tau klausimus!

Registracija į seminarą vykdoma užpildžius registracijos formą. Norintys registruotis – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. 8-37 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: