Nemokami renginiai visuomenei

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Visuomenei/visiems  /  Nemokami renginiai visuomenei

Nemokami renginiai visuomenei

Nemokamai

Apie mokymus

Šeimos santykių institutas kartu su partneriais kviečia visuomenės narius nepamiršti ir toliau mokytis bendrauti, būti dėmesingiems savo ir kitų jausmams. Šiais metais tęsiamos socialinės kampanijos renginių metu kviesime jus daugiau sužinoti apie asmens santykį su savimi ir kitais, kaip įgytos žinios ir įgūdžiai mums padeda, o jų trūkumas trukdo, kodėl patiriant sunkumus / krizę, svarbiausia pasirūpinti ir savimi, o ne tik kitais, kaip priimti gyvenimo iššūkius ir juos įveikti.

Palaikydami ryšį su savimi ir kitais prisidedame prie pozityvių, rūpestingų ir sveikų santykių kūrimo bei palaikymo visuomenėje. Turimos žinios ir įgūdžiai mums padeda tvarkytis su stresu, atpažinti pyktį, suvaldyti agresiją ir išvengti smurtinio elgesio.

Kviečiame dalyvauti šiuose renginiuose:

  • Įvairūs įgūdžių stiprinimo ir žinių suteikimo seminarai apie asmenybės ir santykių ugdymą vaikams, suaugusiems ir šeimoms;
  • Streso įveikimo ir konfliktų sprendimo bei tėvystės įgūdžių ugdymo grupės;
  • Seminarai bendruomenei apie mediaciją;
  • Mokymai įvairių sričių darbuotojams, dirbantiems smurto artimoje aplinkoje prevencijos, pagalbos teikimo ir apsaugos srityse;
  • 16 aktyvumo dienų prieš smurtą akcijos renginiai.

Prie socialinės kampanijos taip pat prisijungė Kauno apskrities, Birštono, Kaišiadorių raj., Kalvarijos, Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio, Kėdainių raj. Mikalojaus Daukšos, Marijampolės Petro Kriaučiūno, Šakių raj. savivaldybių viešosios bibliotekos, Asociacija „Kauno moterų linija“.

Socialinės kampanijos renginius finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.


Kviečiame aktyviai dalyvauti renginiuose ir mokytis kartu!

 

Registracija į renginius vykdoma kiekvienos bibliotekos, Asociacijos „Kauno moterų linija“ tinklapiuose!

 

Daugiau informacijos apie projekto renginius www.ssinstitut.lt, tel. 8 698 23995, el. p. pagalba@ssinstitut.lt

 

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: