Paskaita “Brolių ir sesių nesutarimai: apie tėvų vaidmenį vaikų konfliktų metu”

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Visuomenei/visiems  /  Paskaita “Brolių ir sesių nesutarimai: apie tėvų vaidmenį vaikų konfliktų metu”

Paskaita “Brolių ir sesių nesutarimai: apie tėvų vaidmenį vaikų konfliktų metu”

15€

Apie mokymus

Brolių ir sesių santykiai iš tiesų ypatingi. Tėvai, bendraudami su savo atžalomis, neretai išgirsta daug spontaniško juoko kalbant apie vaikų bendrai įvykdytas išdaigas, nepasitenkinimo šėlionėms peržengus vienas kito ribas, pastebi pavydo ir nerimo apraiškų dėl artimųjų išskirtinio dėmesio bei meilės. Broliškus ir seseriškus santykius aptariant vyrauja daug skirtingų, ir net vienu metu prieštaringų jausmų, o tėvams – begalė klausimų.
Šios paskaitos metu mes aptarsime:
– vaiko raidos ir tėvų įtaką tarpusavio bendravimui ir mokymuisi bendradarbiauti su kitais;
– kada ir kaip tėvams įsitraukti į vaikų tarpusavio nesutarimus;
– kaip padėti vaikams spręsti tarpusavio konfliktus;
– kaip stiprinti vaikų tarpusavio ryšį.

 

Lektorė psichologė Indrė Marcinkevičienė

Paskaitos trukmė: 2 ak. val.
Paskaitos kaina: 15 Eur.
Dalyvių skaičius ribotas. Skubėkite registruotis!

 

Registracija į seminarą vykdoma užpildžius registracijos formą. Norintys registruotis – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą.
Dėmesio! Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių susijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: