Nuotolinė paskaita “Nerimas: kaip padėti sau ir vaikams?”

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Visuomenei/visiems  /  Nuotolinė paskaita “Nerimas: kaip padėti sau ir vaikams?”

Nuotolinė paskaita “Nerimas: kaip padėti sau ir vaikams?”

15€

Apie mokymus

Nerimas yra viena iš pirminių ir labiausiai užkrečiamų ir kartu bauginančių emocijų. Iš ko kyla ir kitos emocijos: pyktis, baimė ir kt. Tiek suaugusiems, tiek vaikams nerimas gali kilti dėl įvairių priežasčių ir įvairiose situacijose (pvz., egzaminai, viešas kalbėjimas, asmeniniai konfliktai, didėjanti baimė ir nerimas visuomenėje ir kt.), kas neišvengiamai daro poveikį tarpusavio santykiams, kasdieniam darbui ir gebėjimui valdyti situacijas. Tam tikros mūsų ir kitų reakcijos į patiriamą nerimą, gali raminti kilusias emocijas, tačiau kitos suaudrina. Kaip neužkrėsti savo nerimu vaikų ir patiems neperimti aplinkos ir vaikų nerimo?

Paskaitos metu aptarsime:

  • nerimo priežastis ir išraiškos formas;
  • kaip atpažinti pirmuosius savo ir vaiko nerimo ženklus;
  • kas stiprina nerimą ir kokios jo pasekmės;
  • kas padeda veiksmingai valdyti nerimą;
  • kaip padėti vaikui, kai jis nerimauja.

Trukmė: 2 ak. val.

Lektorė: psichologė, psichodramos terapeutė Rasa Pietarienė.

Kaina: 15 Eur.

 

Registracija į seminarą vykdoma užpildžius registracijos formą. Norintys registruotis – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą.
Dėmesio! Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių susijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: