Paskaita “Paauglys prieštarauja. Kaip susitarti?”

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Visuomenei/visiems  /  Paskaita “Paauglys prieštarauja. Kaip susitarti?”

Paskaita “Paauglys prieštarauja. Kaip susitarti?”

20€

Apie mokymus

Paauglystė yra virsmas, kai vaikas po truputį pereina į suaugusio gyvenimą. Jo metu paauglys susiduria su daugybe pokyčių savo gyvenime: besikeičiantis kūnas, savęs pažinimas bei atradimas, romantiniai santykiai. Tinkamo bendravimo tarp paauglio ir tėvų trūkumas yra svarbiausia problema šiuo laikotarpiu. Daugelis tėvų mano, kad paaugliai dėl kažkokių jiems nežinomų priežasčių yra nepatenkinti, nemandagūs ir prieštarauja, todėl mėgina kištis į paauglio privatumą. Paaugliai dėl tokio elgesio dažnai susierzina ir dar atkakliau prieštarauja.
Šios paskaitos metu kalbėsime apie bene dažniausiai tėvams iššūkių keliantį prieštaraujantį paauglio elgesį. Aptarsime tokio elgesio prasmę paauglystėje, kuo jis yra naudingas paaugliui bei kaip tėvai gali į jį reaguoti.

 

Lektorė psichologė Kristina Tutlienė

Paskaitos trukmė 2 ak. val.

Paskaitos kaina 20 eur.
Dalyvių skaičius ribotas. Skubėkite registruotis!

 

Registracija į seminarą vykdoma užpildžius registracijos formą. Norintys registruotis – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą.
Dėmesio! Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių susijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: