Seminaras “Mediacija bendruomenėje”

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Seminaras “Mediacija bendruomenėje”

Seminaras “Mediacija bendruomenėje”

Nemokamai

Apie mokymus

Tik prieš metus (nuo 2020 m. sausio mėn.) mediacija tapo privaloma sprendžiant šeimos ginčus, mediatoriaus veikla Lietuvoje vis labiau žinoma ir diskutuojama tema visuomenėje. Tačiau yra erdvių, kur mediacija yra nepakankamai pažįstama. Dalis ne tik visuomenės narių, bet ir specialistų ją priskiria kitų profesijų veikimo sričiai (pvz., psichologo, teisininko). Mediacija turi savo aiškius apibrėžtus veikimo principus, tokius, kaip pavyzdžiui, konfidencialumas, neutralumas ir kt. Mediacijos ir jos principų žinojimas visuomenėje prisideda prie sąmoningesnio požiūrio į konfliktus, jų sprendimą ir smurto prevenciją.

 

RENGINYS SKIRTAS įvairias institucijas atstovaujantiems ir smurto artimoje aplinkoje intervencijos, prevencijos bei pagalbos teikimo srityse dirbantiems specialistams.

 

RENGINIO TIKSLAS – diskutuoti apie mediaciją ir jos principų taikymą bendruomenėje bei galimybes didinti bendruomenės narių sąmoningumą ir ugdyti konfliktų sprendimo įgūdžius.

 

DATOS IR LAIKAS: vyks 3 seminarai šiomis datomis – 2021 m. gegužės 4 d. (Vietų nėra!), gegužės 18 d. (Vietų nėra!), birželio 15 d. (Vietų nėra!) (galite registruotis į vieną iš trijų renginių). Pradžia – 10:00 val.

 

VIETA: vyks nuotoliniu būdu per Zoom platformą.

 

KALBĖSIME APIE:

10:00 – 11:15 Ką mes žinome apie mediaciją savo bendruomenėje?

11:15 – 12:30 Mediacijos principų taikymo iššūkiai


SEMINARĄ VES
Šeimos santykių instituto specialistai.

 

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS. Dalyvių skaičius ribotas! Būtina išankstinė registracija. Tiesioginės transliacijos nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems. Bus išduodami pažymėjimai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

REGISTRACIJA. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

 

SEMINARAI ORGANIZUOJAMI įgyvendinant projektą „Smurto artimoje aplinkoje prevencija: kurkime bendravimą be smurto!“. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: