Seminaras poroms „Mūsų santykių istorija: vakar, šiandien ir rytoj”

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Suaugusiems  /  Seminaras poroms „Mūsų santykių istorija: vakar, šiandien ir rytoj”

Seminaras poroms „Mūsų santykių istorija: vakar, šiandien ir rytoj”

360€

Apie mokymus

20 metų konsultuodama poras ir šeimas nuolat girdžiu „Mes nustojom bendrauti”, „Mes nutolome ir susvetimėjome” arba tiesiog „Mes nebemokame bendrauti”. Pradedant kalbėtis su poromis apie jų santykius, dažnai išgirstu, kad pradžioje santykiai buvo gana geri, tačiau ilgainiui dėl įvairiausių rūpesčių ar gyvenimo įvykių partneriai / sutuoktiniai vis mažiau skyrė dėmesio santykių puoselėjimui. Kitaip tariant, mažiau dėmesio skyrė emociniam ir fiziniam artumui, dėl ko stiprėjo nepasitenkinimas vienas kitu; stiprėjant nepasitenkinimui, vis mažiau norėjosi bendrauti ir būti kartu. Kai pora supranta, kad pateko į tokį uždarą ciklą, kuriame, galbūt ir jūsų pora dabar yra, ne visuomet lengva rasti išeitis patiems.

 

Galbūt esate įstrigę ar jaučiate nuobodulį savo santykiuose arba manote, kad jūsų gyvenimo partneris ar  partnerė pasikeitė taip, kad jo / jos nebeatpažįstate. Nepasiduokite. Savo praktikoje teko sutikti porų, kurios ne tik išgyveno ir įveikė itin sudėtingas santykių problemas, bet ir tapo artimesnės nei kada nors buvo. Mano nuomone, santykius atgaivinti labiausiai padeda abiejų partnerių atvirumas ir noras keistis bei įsipareigojimas skirti laiko santykių puoselėjimui.

 

8-ių susitikimų seminaras „MŪSŲ SANTYKIŲ ISTORIJA: VAKAR, ŠIANDIEN IR RYTOJ“ yra skirtas VISOMS poroms, esančioms įsipareigojimo santykiuose (galite būti nesusituokę). Jei jūsų santykiai tvirti, šis aštuonių susitikimų seminaras suteiks jums įžvalgų ir būdų, padedančių stiprinti artumą, draugystę ir tarpusavio pasitikėjimą santykiuose. Jei jūsų santykiuose yra įtampos, šis seminarų ciklas padės geriau išgirsti ir suprasti vienas kitą, pateiks būdų jūsų sunkumams spręsti. Kiekviename susitikime gilinsitės į skirtingus santykių aspektus. Siekiant konfidencialumo seminaras uždaras (dalyvauja tik užsiregistravusieji) ir įrašas nėra daromas.

 

KO TIKĖTIS?

  • Praktinių struktūruotų užduočių, kurios padės įgyti gilesnį suvokimą, kas yra tikrasis artumas; kaip stiprinti draugystę tarpusavio santykiuose; kokį vaidmenį jūsų patirties istorija turi jūsų tarpusavio santykiams ir vaidmenų pasiskirstymui poroje; kaip pripažinti vienas kitą ir padėti vienas kitam augti; kuo skiriasi sprendžiamos ir „amžinosios” problemos; kaip atpažinti, kad jau žaidžiate „atspėk, ko aš noriu” žaidimą;  kiek ir kaip bendrauti su savo tėvais;  kada vaikas peržengia sutuoktinių ribas ir kaip to išvengti?
  • Psichoterapeutė suteiks reikiamų žinių, metodų bei įrankių atpažįstant ir sprendžiant iššūkius santykiuose, kad ir nelikti įstrigusiems savo sunkumuose.

 

KĄ DAR SUTEIKSIME?

  • Saugią ir palaikančią aplinką, kurioje praktines užduotis poros atlieka privačiai, o patirtimi dalinamasi ir diskutuojama laikantis STOP taisyklės (nesidalinant išgyvenimais, kuriais dalintis su grupe nenorima).
  • Kiekviena dalyvių pora gaus santykių stiprinimo pratybas užduotims atlikti.

 

Šis edukacinis seminaras gali būti netinkamas poroms, kurios turi priklausomybių nuo psichoaktyvių medžiagų, patiria smurtą artimoje aplinkoje ar turi kitų labai sudėtingų problemų santykiuose. Tokiomis situacijomis rekomenduojame kreiptis pagalbos individualiai.

 

SEMINARĄ VEDA porų ir šeimos psichoterapeutė Roma Šerkšnienė, turinti daugiau nei 20-ies metų darbo su poromis ir šeimomis patirtį. 1984 m. įgyta gydytojo psichiatro kvalifikacija; baigta 4-ių metų porų ir šeimos psichoterapijos mokymų programa; 4-ių metų psichodinaminės psichoterapijos mokymų programa; gilintos žinios 3-ių metų trukmės Olandijos psichoanalitikų draugijos vaikų psichoanalizės mokymo programoje ir daugelyje įvairių kitų kvalifikacijos tobulinimo kursų. Nuo 2014 metų yra Šeimos santykių instituto organizuojamos Porų ir šeimos psichoterapijos programos viena iš kūrėjų ir lektorių. Skaitė pranešimus ir vedė praktinius seminarus apie poros ir šeimos santykius nacionaliniuose bei tarptautiniuose renginiuose.

 

REIKALAVIMAI DALYVIAMS: seminaras skirtas tik poroms; bendras siekis pagerinti tarpusavio santykius ir abiejų partnerių / sutuoktinių aktyvus dalyvavimas; seminaras vyks nuotoliniu būdu (vaizdo kameros įjungimas būtinas).

 

DALYVIŲ SKAIČIUS iki 7 porų.

 

TRUKMĖ: 8 susitikimai po 2 val. (120 min.), 1 kartą per savaitę.

 

DATOS:

  • kiekvieną trečiadienį nuo 17 iki 19 val. (vasario 24 d.; kovo 3, 10, 17, 24, 31 d.; balandžio 7 ir 14 d.) arba
  • kiekvieną šeštadienį nuo 10 iki 12 val. (vasario 27 d.; kovo 6, 13, 20, 27 d.; balandžio 10, 17 ir 24 d.).

REGISTRACIJA į seminarą vykdoma užpildžius registracijos formą. Norintys registruotis – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

 

KAINA IR APMOKĖJIMO SĄLYGOS. Seminaro kaina vienai porai 360 eurų (8 susitikimai x 45 eurai). Visa suma mokama iš anksto. Jei negalėsite lankyti seminaro nurodytomis datomis, įmokos bus negrąžinamos. Tačiau Jūs galėsite registruotis į kitą tokį patį seminarą. Jūsų patogumui šiuo metu yra pateikiamos dvi galimybės pasirinkti datą, tačiau galite rinktis tik vieną iš jų. Apmokėjimas iki 2021 m. vasario 19 d.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie seminarą prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: