Seminarų ciklas visuomenei apie sveikų tarpusavio santykių kūrimą

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Visuomenei/visiems  /  Seminarų ciklas visuomenei apie sveikų tarpusavio santykių kūrimą

Seminarų ciklas visuomenei apie sveikų tarpusavio santykių kūrimą

Nemokamai

Apie mokymus

Kviečiame dalyvauti socialinės kampanijos “Mokomės bendrauti. Būkime dėmesingi savo ir kito jausmams!” renginiuose. Seminarai skirti visiems, norintiems pagerinti bendravimą ir santykius šeimoje.

  • 2020 m. birželio 30 d. (16 val.). Kaip ieškoti ryšio su kitais? Prisirišimo reikšmė tarpusavio santykiuose. Seminarą ves šeimos psichoterapeutė Roma Šerkšnienė. Renginys jau įvyko!

Prisirišimas – tai jausminis ryšys tarp vaiko ir jo pirminio globėjo, kuris tampa pagrindu vaikui augant ir kuriant santykius su kitais. Susiformavęs prisirišimo tipas gali būti ir saugumo, ir pažeidžiamumo pagrindas asmens santykiuose. Seminare turėsite galimybę atpažinti savo ir kitų šeimos narių prisirišimo tipą, suprasti kaip konkretus prisirišimo tipas veikia asmens elgesį streso situacijose ir kaip tinkamai į jį reaguoti.

  • 2020 m. liepos 15 d. (16 val.). Nesutarimai šeimoje: kovoti, vengti ar spręsti? Seminarą ves šeimos psichoterapeutė Roma Šerkšnienė.

Nesutarimai šeimoje yra kasdienis reiškinys. Kiekvienas šeimos narys gali skirtingai suprasti nesutarimų priežastis ir turėti savo asmeninių interesų. Kilus nesutarimams šeimos nariai dažnai atsiduria priešingose pozicijose – „aš prieš kitą“, „jis prieš mane“, „mes prieš kitą“, „jie prieš mane“ – tuomet dažniausiai kaltina vienas kitą, kovoja ir pyksta. Seminare kalbėsime, kaip šeimos nariams atsidūrus priešingose pozicijose, išvengti priešiškumo ir tartis.

 

Dalyvavimas nemokamas! Renginiai vyks L. Zamenhofo g. 9, Kaune, VšĮ Šeimos santykių institute. 

Renginius finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: