Streso įveikos ir krizių valdymo mokymai darbui su šeimomis (skirti NVO)

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Streso įveikos ir krizių valdymo mokymai darbui su šeimomis (skirti NVO)

Streso įveikos ir krizių valdymo mokymai darbui su šeimomis (skirti NVO)

Nemokamai

Apie mokymus

Didinant visuomenės atsparumą stresui ir siekiant ugdyti streso įveikos įgūdžius, kviečiame NVO darbuotojus įsitraukti į visuomenės mokymą valdyti stresą bei tobulinti profesinę kompetenciją streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymuose. Numatytos 3 mokymų kryptys: darbui su suaugusiaisiais, darbui su vaikais ir darbui su šeimomis. Kiekvienos mokymų grupės dalyviai turės galimybę dalyvauti 3 val. supervizijoje.

 

Kiekviena šeima skirtingai reaguoja į stresą. Vienos šeimos geba greitai atpažinti padidėjusį nerimą ir įtampą šeimos viduje, o šeimos nariai aptarti jos priežastis ir kartu ieškoti būdų nerimui ar įtampai sumažinti. Kitos šeimos, kurių nariai turi sunkumų atpažinti kylantį nerimą ir įtampą, tarpusavyje pradeda ginčytis, bartis, kaltinti vienas kitą. Tėvai, kurie yra nepajėgūs suvaldyti streso ima ne taip jautriai reaguoti į savo vaikų poreikius, o vaikai tampa vis dirglesni, dažniau prieštarauja tėvų reikalavimams, daugėja tarpusavio konfliktų, tampa sunkiau įveikti šeimoje kylančias krizes. Tėvų mokymas valdyti savo stresą gali padidinti jų auklėjimo gebėjimus ir kartu mažinti vaikų patiriamą stresą bei valdyti krizines situacijas.

 

Kviečiame į trečiuosius 40 ak. val. trukmės mokymus, skirtus NVO sektoriaus darbuotojams, dirbantiems su šeima „Streso įveikos ir krizių valdymo mokymai“.

 

Mokymai suteiks žinių apie:

  • streso šaltinius, reakcijas į stresą ir streso tipus;
  • streso poveikį tėvystei;
  • apie vaikystės stresą ir apsaugančius veiksnius;
  • konstruktyvius streso įveikos būdus / technikas.

 

Mokymų dalyviai įgis įgūdžių, kaip:

  • mokyti suaugusius šeimos narius (tėvus / globėjus) atpažinti savo streso šaltinius, požymius ir reakcijas į stresą;
  • kaip mokyti tėvus atpažinti ankstyvuosius įspėjamuosius savo vaikų streso požymius ir kaip padėti vaikui mažinti stresą;
  • mokyti šeimos narius konstruktyvių streso įveikos būdų;

 

REIKALAVIMAI mokymų dalyviams:

* mokymų dalyvis yra nevyriausybinės organizacijos darbuotojas, dirbantis su šeimomis.
* mokymų dalyvis išklausęs mokymus įsipareigoja ne mažiau kaip 5 val. savanoriškai taikyti streso įveikos ir krizių valdymo metodus bendruomenėje, padedant klientams išvengti netinkamų reakcijų į stresą ir mokant juos nusiraminimo ir problemų sprendimo būdų.

* vienos krypties mokymuose gali dalyvauti tik 1 darbuotojas iš vienos organizacijos (t. y. tas pats darbuotojas gali dalyvauti tik vienuose mokymuose). Iš vienos organizacijos skirtingos krypties mokymuose gali dalyvauti ne daugiau kaip 3 darbuotojai, pvz., 1 darb., dirbantis su suaugusiais asmenimis, 1 darb. – su vaikais, 1 darb. – su šeima.

 

Mokymų dalyviams, išklausiusiems visą mokymų programą bus išduodami mokymų baigimo pažymėjimai.

 

MOKYMUS VES VšĮ Šeimos santykių instituto specialistai.

 

MOKYMŲ DATOS

  • 1 grupė, 2021 m. gegužės 19-21 d. (24 ak. val.) ir birželio 8-9 d. (16 ak. val.) – vietų nėra!
  • 2 grupė, 2021 m. gegužės 26-28 d. (24 ak. val.) ir birželio 17–18 d. (16 ak. val.) – vietų nėra!
  • 3 grupė, 2021 m. spalio 26-28 d. (24 ak. val.), lapkričio 5 d. (8 ak. val.), lapkričio 12 d. (8 ak. val.) – vietų nėra!

 

MOKYMAI VYKS nuotoliniu būdu per ZOOM programą. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems.

 

MOKYMAI NEMOKAMI.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

REGISTRACIJA. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

 

MOKYMAI ORGANIZUOJAMI įgyvendinant projektą „Nevyriausybinių organizacijų institucinių gebėjimų stiprinimas: streso įveika ir krizių valdymas bendruomenėje“. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: