Streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymai darbui su suaugusiaisiais (skirti NVO)

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymai darbui su suaugusiaisiais (skirti NVO)

Streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymai darbui su suaugusiaisiais (skirti NVO)

Nemokamai

Apie mokymus

Didinant visuomenės atsparumą stresui ir siekiant ugdyti streso įveikos įgūdžius, kviečiame NVO darbuotojus įsitraukti į visuomenės mokymą valdyti stresą bei tobulinti profesinę kompetenciją streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymuose. Numatytos 3 mokymų kryptys: darbui su suaugusiaisiais, darbui su vaikais ir darbui su šeimomis. Kiekvienos mokymų grupės dalyviai turės galimybę dalyvauti 3 val. supervizijoje.

 

Streso tema šiuo metu yra ypač aktuali ir išlieka vienu didžiausiu iššūkiu visuomenės gyvenime. Dauguma visuomenės narių jaučia tokius streso požymius, kaip sustiprėjęs nerimas, įtampa, pykčio proveržiai arba apatija, atskirties jausmas, kūno nemalonūs pojūčiai, įkyrios, varginančios mintys apie ateitį. NVO sektoriaus darbuotojai gali savo veikloje padėti asmenims, su kuriais dirba, atpažinti stresą ir mokyti įveikti jį.

 

Kviečiame į pirmuosius 16 ak. val. trukmės mokymus, skirtus NVO sektoriaus darbuotojams, dirbantiems su suaugusiaisiais „Streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymai darbui su suaugusiaisiais“. Informacija ir registracija į kitų krypčių mokymus, skirtus darbuotojams, dirbantiems su vaikais ir šeima bus skelbiama atskirai.

 

Mokymai suteiks žinių apie:

  • streso šaltinius;
  • reakcijų į stresą atpažinimą;
  • konstruktyvius streso įveikos būdus / technikas.

Mokymų dalyviai įgis įgūdžių, kaip:

  • mokyti suaugusius asmenis atpažinti streso šaltinius, požymius, reakcijas į stresą;
  • mokyti suaugusius asmenis konstruktyvių streso įveikos būdų;
  • taikyti relaksacines technikas bei kitus streso įveikos būdus grupėje.

REIKALAVIMAI mokymų dalyviams:

* mokymų dalyvis yra nevyriausybinės organizacijos darbuotojas, dirbantis su suaugusiais asmenimis.
* mokymų dalyvis išklausęs mokymus įsipareigoja ne mažiau kaip 5 val. savanoriškai taikyti streso įveikos ir krizių valdymo metodus bendruomenėje, padedant klientams išvengti netinkamų reakcijų į stresą ir mokant juos nusiraminimo ir problemų sprendimo būdų.

* vienos krypties mokymuose gali dalyvauti tik 1 darbuotojas iš vienos organizacijos (t. y. tas pats darbuotojas gali dalyvauti tik vienuose mokymuose). Iš vienos organizacijos skirtingos krypties mokymuose gali dalyvauti ne daugiau kaip 3 darbuotojai, pvz., 1 darb., dirbantis su suaugusiais asmenimis, 1 darb. – su vaikais, 1 darb. – su šeima.

 

Mokymų dalyviams, išklausiusiems visą mokymų programą bus išduodami mokymų baigimo pažymėjimai.

 

MOKYMUS VES VšĮ Šeimos santykių instituto specialistai.

 

MOKYMŲ DATOS

  • 1 grupė, 2021 m. balandžio 22 d. (8 ak. val.) ir balandžio 29 d. (8 ak. val.) – vietų nėra!
  • 2 grupė, 2021 m. balandžio 23 d. (8 ak. val.) ir balandžio 30 d. (8 ak. val.) – vietų nėra!
  • 3 grupė, 2021 m. spalio 8 d. (8 ak. val.) ir spalio 15 d. (8 ak. val.) – vietų nėra!

MOKYMAI VYKS nuotoliniu būdu per ZOOM programą. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems.

 

MOKYMAI NEMOKAMI.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

REGISTRACIJA. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

 

MOKYMAI ORGANIZUOJAMI įgyvendinant projektą „Nevyriausybinių organizacijų institucinių gebėjimų stiprinimas: streso įveika ir krizių valdymas bendruomenėje“. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: