Streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymai darbui su vaikais ir paaugliais (skirti NVO)

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymai darbui su vaikais ir paaugliais (skirti NVO)

Streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymai darbui su vaikais ir paaugliais (skirti NVO)

Nemokamai

Apie mokymus

Siekdami stiprinti vaikų atsparumą stresui ir ugdyti streso įveikos įgūdžius, kviečiame NVO darbuotojus, dirbančius su vaikais ir paaugliais, įsitraukti į pagalbą vaikams mokant juos valdyti stresą. Dalyvaukite mokymuose ir tobulinkite savo profesinę kompetenciją. Numatytos 3 mokymų kryptys: darbui su suaugusiaisiais, darbui su vaikais ir darbui su šeimomis. Kiekvienos mokymų grupės dalyviai turės galimybę dalyvauti 3 val. supervizijoje.

 

Šiuo metu vaikai išgyvena labai daug streso ir dėl savo amžiaus dar neturi išsiugdę pakankamai veiksmingo streso įveikos modelio. Dauguma vaikų jaučia tokius streso požymius, kaip sustiprėjęs nerimas, įtampa, pykčio proveržiai arba apatija, atskirties jausmas, kūno nemalonūs pojūčiai, įkyrios, varginančios mintys apie ateitį. NVO sektoriaus darbuotojai gali savo veikloje padėti vaikams atpažinti stresą ir mokyti jį įveikti.

 

Kviečiame į antruosius 32 ak. val. trukmės mokymus, skirtus NVO sektoriaus darbuotojams, dirbantiems su vaikais ir paaugliais „Streso įveikos ir psichologinio atsparumo mokymai darbui su vaikais ir paaugliais“. Registracija į mokymui darbui su suaugusiaisiais vyksta šiuo metu, registracija į mokymus, dirbantiems su šeima, bus skelbiama vėliau.

 

Mokymai suteiks žinių apie:

  • streso šaltinius;
  • vaikų reakcijų į stresą specifiškumą ir tų reakcijų atpažinimą;
  • konstruktyvius streso įveikos vaikams ir paaugliams būdus / technikas.

 

Mokymų dalyviai įgis įgūdžių, kaip:

  • mokyti vaikus atpažinti streso šaltinius, požymius, reakcijas į stresą;
  • mokyti vaikus konstruktyvių streso įveikos būdų;
  • taikyti relaksacines technikas bei kitus streso įveikos būdus vaikų grupėje.

REIKALAVIMAI mokymų dalyviams:

* mokymų dalyvis yra nevyriausybinės organizacijos darbuotojas, dirbantis su vaikais ir paaugliais.
* mokymų dalyvis išklausęs mokymus įsipareigoja ne mažiau kaip 5 val. savanoriškai taikyti streso įveikos ir krizių valdymo metodus bendruomenėje, padedant klientams išvengti netinkamų reakcijų į stresą ir mokant juos nusiraminimo ir problemų sprendimo būdų.

* vienos krypties mokymuose gali dalyvauti tik 1 darbuotojas iš vienos organizacijos (t. y. tas pats darbuotojas gali dalyvauti tik vienuose mokymuose). Iš vienos organizacijos skirtingos krypties mokymuose gali dalyvauti ne daugiau kaip 3 darbuotojai, pvz., 1 darb., dirbantis su suaugusiais asmenimis, 1 darb. – su vaikais, 1 darb. – su šeima.

 

Mokymų dalyviams, išklausiusiems visą mokymų programą bus išduodami mokymų baigimo pažymėjimai.

 

MOKYMUS VES VšĮ Šeimos santykių instituto specialistai.

 

MOKYMŲ DATOS

  • 1 grupė, 2021 m. gegužės 5–6 d. (16 ak. val.) ir gegužės 26–27 d. (16 ak. val.) – vietų nėra!
  • 2 grupė, 2021 m. gegužės 12–13 d. (16 ak. val.) ir birželio 10–11 d. (16 ak. val.) – vietų nėra!
  • 3 grupė, 2021 m. spalio 12-13 d. (16 ak. val.) ir spalio 19-20 d. (16 ak. val.) – vietų nėra!

 

MOKYMAI VYKS nuotoliniu būdu per ZOOM programą. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems.

 

MOKYMAI NEMOKAMI.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

REGISTRACIJA. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

 

MOKYMAI ORGANIZUOJAMI įgyvendinant projektą „Nevyriausybinių organizacijų institucinių gebėjimų stiprinimas: streso įveika ir krizių valdymas bendruomenėje“. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: