Vaiko prieraišumas ir jo reikšmė santykiams su tėvais ir kitais asmenimis

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Vaiko prieraišumas ir jo reikšmė santykiams su tėvais ir kitais asmenimis

Vaiko prieraišumas ir jo reikšmė santykiams su tėvais ir kitais asmenimis

Nemokamai

Apie mokymus

Siekiant stiprinti darbuotojų kompetencijas, dirbant su vaikais ir jų tėvais, kviečiame NVO darbuotojus į 6 ak. val. seminarą „VAIKO PRIERAIŠUMAS IR JO REIKŠMĖ SANTYKIAMS SU TĖVAIS IR KITAIS ASMENIMIS“.

 

Seminaras suteiks žinių apie vaikų prieraišumą ir reagavimo į stresą stilius bei jų reikšmę santykiams su tėvais ir kitais asmenimis. NVO darbuotojai įgis praktinių įgūdžių kaip pravesti psichoedukacinį pokalbį tėvams apie vaikus.

 

SEMINARAS SKIRTAS socialinėje, vaikų ir jaunimo bei švietimo srityse dirbančių nevyriausybinių organizacijų darbuotojams (iš vienos organizacijos po 1 dalyvį). Dalyviams bus išduodami 6 ak. val. pažymėjimai.

 

SEMINARO DATA (galite registruotis į III, IV arba V seminaro grupę):

2022 m. rugpjūčio 30 d. nuo 10 iki 14:30 val. (I grupė), lektorė vaikų ir paauglių psichiatrė, psichoterapijos kandidatė Austėja Balčiūnienė. Renginys įvykęs!

2022 m. rugsėjo 6 d. nuo 10 iki 14:30 val. (II grupė), lektorė vaikų ir paauglių psichiatrė, psichoterapijos kandidatė Austėja Balčiūnienė. Renginys įvykęs!

2022 m. spalio 31 d. nuo 9 iki 13:30 val. (III grupė), lektorė psichologė Indrė Marcinkevičienė. Renginys įvykęs!

2022 m. lapkričio 7 d. nuo 9 iki 13:30 val. (IV grupė), lektorė psichologė Indrė Marcinkevičienė. Renginys įvykęs!

2022 m. lapkričio 14 d. nuo 9 iki 13:30 val. (V grupė), lektorė psichologė Indrė Marcinkevičienė. Renginys įvykęs!

 

SEMINARO VIETA: seminaras vyks nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems.

 

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS. DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie seminarą prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

REGISTRACIJA. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

 

SEMINARAS ORGANIZUOJAMAS įgyvendinant projektą „Nevyriausybinių organizacijų institucinių gebėjimų stiprinimas: tėvų ir vaikų ryšio svarba bendruomenėje”. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: