Vaikų pyktis: suaugusio vaidmuo ir pagalbos galimybės

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Vaikų pyktis: suaugusio vaidmuo ir pagalbos galimybės

Vaikų pyktis: suaugusio vaidmuo ir pagalbos galimybės

50€

Apie mokymus

Mokytojai, švietimo pagalbos specialistai, socialiniai darbuotojai dirbdami tiesioginį darbą su vaikais neretai patiria iššūkių dėl vaikų stiprių emocinių reakcijų. Daugiausiai sunkumų kelia vaikų pykčio reakcijos. Vaiko pykčio intensyvumas, nevaldomos jo reakcijos suaugusiesiems neretai sukelia dvejonių, kaip tinkamai reaguoti čia ir dabar, ką daryti ir kaip bendrauti su vaiku, kai jo emocijos atslūgsta. Pykčio reakcijos gali pasireikšti ir vengimo elgesiu, kuomet vaikas užsisklendžia ir nustoja bendrauti.

 

Šio seminaro metu mes aptarsime ir gilinsime žinias apie:

• kuo svarbi suaugusiojo parama vaikui, kai jį užvaldo stiprios emocijos;
• kokią žalą slopinamas vaiko pyktis daro jo santykiams su draugais, su tėvais, su mokytojais?
• kokia yra asmens subjektyvaus suvokimo įtaka susidūrus su savo ar kito pykčiu;
• kaip suaugusieji turėtų reaguoti į vaiko pykčio ženklus;
• kaip reaguoti ir elgtis vaikams konfliktuojant tarpusavyje, kad vaikai įgytų konflikto sprendimo įgūdžių.

 

Seminaras skirtas mokytojams, švietimo pagalbos specialistams, socialiniams darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems tiesioginį darbą su vaikais. Dalyviams bus išduodami 10 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo sertifikatai.

 

Seminarą ves psichologė Indrė Marcinkevičienė. Lektorė yra baigusi Vaikų ir paauglių psichoterapijos studijų bazinio lygio programą, turinti 12 metų patirtį dirbant su vaikais, turinčiais emocijų ir elgesio sunkumų, 8 metais iš jų  – vedant tėvystės grupes tėvams, taip pat 10 metų dirbanti su Vaikų emocinės išraiškos kontrolės programa, daugiau kaip 8 metus skaitanti įvairius seminarus specialistams ir visuomenei.

 

Seminaro kaina: 50 Eur (10 ak. val.)

 

Seminaro datos: 2021 m. vasario 23 d. ir kovo 2 d. Seminarą sudaro du susitikimai po 5 ak. val. (iš jų po 2 ak. val. savarankiško darbo). Viso seminaro trukmė 10 ak. val.

 

Seminarai vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą. Seminarų įrašai nebus daromi, todėl svarbus punktualus dalyvių susijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.

 

Registracija. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: