Image Alt

Seminarai apie konfliktų atpažinimą, jų valdymą ir sveikus tarpusavio santykius

  /  Seminarai apie konfliktų atpažinimą, jų valdymą ir sveikus tarpusavio santykius
Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Seminarai apie konfliktų atpažinimą, jų valdymą ir sveikus tarpusavio santykius

Tarpusavio santykių su kitais kūrimas, pasitikėjimo savimi stiprinimas, jausmų atpažinimas ir valdymas, konfliktų sprendimas – įgūdžiai svarbūs kiekvienam, kad ir kokio amžiaus bebūtume. Šie įgūdžiai mums padeda pažinti pyktį, suvaldyti agresiją ir išvengti smurtinio elgesio. Šeimos santykių institutas kartu su Kauno apskrities,  Birštono, Kaišiadorių raj., Kalvarijos, Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio, Kėdainių raj. Mikalojaus Daukšos, Marijampolės Petro Kriaučiūno, Šakių raj. savivaldybių viešosiomis bibliotekomis kviečia bendruomenės narius prisijungti prie socialinės kampanijos ir prisidėti prie saugesnės, draugiškesnės aplinkos vienas kitam kūrimo bei pagarbaus bendravimo.

Kviečiame būti aktyviais socialinės kampanijos „Mokomės bendrauti. Būkime dėmesingi savo ir kito jausmams!” dalyviais. Kiekvienoje bibliotekoje vyks 6 praktiniai, įgūdžių lavinimo seminarai suaugusiesiems ir vaikams, kuriuos ves Šeimos santykių instituto lektoriai. Seminarai vyks šiomis temomis suaugusiems – „Sveiki santykiai: kaip kurti ir išlaikyti?“, „Konfliktai: kaip valdyti ir spręsti?“, „Stresas: kaip sumažinti ir įveikti?“, vaikams – „Mano emocijos: kaip atpažinti ir valdyti?“.

Dalis seminarų vyksta mūsų partnerių patalpose (t.y. atskirų bibliotekų erdvėse), dalis seminarų vyksta nuotoliniu būdu. Seminaro forma nurodyta, registruojantis į seminarą. Dalyvių skaičius ribotas.

2020 m. rugsėjo mėn. vyks seminarai vaikams ir suaugusiems Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, Radastų g. 2, Kaune. Registracija į seminarus čia.

2020 m. rugsėjo mėn. vyks seminaras suaugusiems Šakių rajono savivaldybės gyventojams (nuotolinis seminaras). Registracija į seminarą čia.

2020 m. spalio mėn. vyks seminarai vaikams ir suaugusiems Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Laisvės g. 2, Kalvarija. Registracija į seminarus čia.

Dalyvavimas renginiuose nemokamas!

Finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Informacija apie renginį

Data: 2020 22 rugsėjo @ 15:00 - 16:30
Laikas: 15:00 - 16:30
Lektorius: Indrė Marcinkevičienė ir Agnė Garmuvienė