Image Alt

Seminaras-diskusija “Mediacija bendruomenėje”

  /  Seminaras-diskusija “Mediacija bendruomenėje”
Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Seminaras-diskusija “Mediacija bendruomenėje”

Socialinėje, vaikų ir jaunimo bei švietimo srityse dirbančių NVO darbuotojų veikla yra sudėtinga, nes dirbama su įvairiomis krizę (pvz., trauma, smurtas, skurdas, socialinė atskirtis, nedarbas, skyrybos, netektys ir kt.) patiriančiomis tikslinėmis grupėmis. Mediacija kaip nauja paslauga atranda savo vietą įvairiose srityse, kartu ir socialinėje. Vis daugiau paruošiama mediatorių, dirbančių NVO sektoriuje. Daugumai naujų mediatorių svarbu kaupti patirtį, nes mediacija suteikia galimybę įgyti įgūdžių ir metodų, palankių kūrybingam bei pozityviam požiūriui į konfliktų sprendimą.

Kaip mediatorius gali prisidėti prie visuomenės narių sąmoningumo didinimo ir konfliktų sprendimo įgūdžių ugdymo?

RENGINYS SKIRTAS skirtingų institucijų specialistams, mediatoriams bei Kauno m. ir raj. savivaldybėse veikiančių NVO atstovams.

RENGINIO TIKSLAS – diskutuoti apie mediacijos paslaugų plėtrą bendruomenėje bei galimybes didinti bendruomenės narių sąmoningumą ir ugdyti konfliktų sprendimo įgūdžius.

RENGINIO DATA IR LAIKAS: 2020 m. spalio 27 d., renginio pradžia – 10:00 val.

RENGINIO VIETA: VšĮ Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaunas.

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS. Dalyvių skaičius ribotas! Būtina išankstinė registracija ČIA. Bus išduodami pažymėjimai. Daugiau informacijos tel. (8 37) 750935.

Seminaras organizuojamas įgyvendinant projektą „Nevyriausybinių organizacijų institucinių gebėjimų stiprinimas: mediacija kaip taikus ginčų sprendimo būdas bendruomenėje“. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Informacija apie renginį

Data: 2020 27 spalio @ 10:00 - 12:00
Laikas: 10:00 - 12:00
Vieta: Šeimos Santykių Institutas
Lektorius: Šeimos santykių institutas
Adresas: L. Zamenhofo g. 9, Kaunas