Darbuotojų, teikiančių socialines paslaugas, konsultavimo įgūdžių tobulinimas

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Darbuotojų, teikiančių socialines paslaugas, konsultavimo įgūdžių tobulinimas

Darbuotojų, teikiančių socialines paslaugas, konsultavimo įgūdžių tobulinimas

150€

Apie mokymus

Savo darbe socialines paslaugas teikiantys specialistai (socialiniai darbuotojai, atvejo vadybininkai ir kt.) dažnai susiduria su įvairaus amžiaus klientais, kurie yra patyrę įvairiausių trauminių išgyvenimų: tokių kaip nelaimingi atsitikimai, psichologinės traumos, smurtas bendruomenėje ar šeimoje. Dėl patirtų traumų klientai dažniausiai turi mažesnį pasitikėjimo savimi ir aplinka jausmą, nepakankamus socialinius įgūdžius, todėl renkasi destruktyvius situacijų sprendimų būdus bei priešinasi pagalbai.

 

Konsultavimas – tai viena iš specialisto darbo funkcijų, padedančių kurti saugų, pokytį skatinantį, ryšį su klientu (šeima). Geresnės darbuotojo konsultavimo žinios leidžia jam suprasti kaip vyksta komunikacija su klientu, o įgūdžiai – kurti kokybiškesnius santykius. Nuoseklus konsultavimo įgūdžių tobulinimas specialistams padeda savo darbo praktikoje lengviau priimti kliento emocijas, valdyti pokalbį ir kurti santykį su klientu, taip mažinant nerimą, kilusį krizėje.

 

Mokymo programos metu pateikiami būdai, kaip pravesti konstruktyvų pokalbį su klientu (šeima), kaip atpažinti savo ir tinkamai reaguoti į kliento emocijas, kokias konsultacines (bendravimo ir bendradarbiavimo) technikas taikyti, siekiant sukurti saugią aplinką ir ryšį su klientu (šeima) dirbant sudėtingame emociniame lauke. Mokymų dalyviai tai pat mokysis atpažinti klientų poreikius.

 

Tobulinimo programos „Darbuotojų, teikiančių socialines paslaugas, konsultavimo įgūdžių tobulinimas“ dalyviai įgys kompetencijas, kurios suteiks galimybę įgytas žinias pritaikyti savo tiesioginiame darbe, dirbant  socialinių paslaugų centruose ar paramos šeimai tarnybose, seniūnijose, bendruomenės paslaugų centruose, globos ir ugdymo institucijose ir kitose privataus ar valstybinio sektoriaus institucijose bei nevyriausybinėse organizacijose, besirūpinančiose vaiko ir šeimos gerove.

 

Išklausęs mokymus dalyvis gebės:
* taikyti konsultavimo technikas, padedančias kurtį ryšį su klientu ir siekti pokyčio;
* atpažinti savo ir tinkamai reaguoti į kliento emocijas, siekiant efektyvesnio bendravimo ir bendradarbiavimo;
* nustatyti ir analizuoti bendravimo ir bendradarbiavimo sunkumus ir kliūtis, konsultuojant klientą (šeimą);
* naudoti konsultavimo principus ir technikas, palengvinančias kliento (šeimos) konsultavimą;
* laikytis neutralumo principo dirbant su individualiais klientais ir /ar šeima.
 

Trukmė: 18 ak. val. (7 ak. val. teorinės, 11 ak. val. praktinės)
Laikas: 2022 m. spalio 27-28 d. (mokymai vyks nuotoliu). VIETŲ NĖRA!
Vieta: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9, 44287 Kaunas.
Kaina: 150 Eur 1 asmeniui.

 

Mokymai skirti: socialiniams darbuotojams, atvejo vadybininkams ir kitiems specialistams, dirbantiems su šeimomis ir vaikais.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. 8-37 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Programa akredituota. Dalyviams išduodami pažymėjimai. Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (SD20200175).


Dalyvių registracija
į mokymus vykdoma iki 2022 m. rugsėjo 30 d. Registracija į mokymus vykdoma užpildžius registracijos formą. Registracija bus patvirtinta el. paštu.

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: