Image Alt

Siūlome darbą

  /  Siūlome darbą

Šeimos santykių instituto misijos ir veiklos tikslų padeda siekti visi įstaigos darbuotojai ir savanoriai, padėdami suaugusiesiems, vaikams, poroms ir tėvams augti bei išgyventi iššūkius stiprinant šeimą ir kuriant sveikus tarpusavio santykius su savimi, su savo artimaisiais ir su visuomene. 

Mes ieškome darbuotojų, kuriems priimtinos mūsų vertybės ir misija. Jei norėtumėte prisijungti prie mūsų komandos ir prisidėti prie asmens, poros ir šeimos pokyčių, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą šiuo el. paštu (zivile.keryte@ssinstitut.lt)

 

Ieškome naujų komandos narių – psichologo (-ės), psichoterapeuto (-ės) – dirbti Šeimos santykių institute

Jei Jums patinka:

  • dirbti su įvairiomis tikslinėmis grupėmis (vaikais, suaugusiaisiais, šeimomis, poromis, specialistais).
  • dinamiškas / kūrybiškas darbas derinant skirtingas veiklas – konsultavimą / psichoterapiją, įgūdžių grupių, seminarų, paskaitų visuomenei, mokymų specialistams vedimą ir kt.

Jei esate įgijęs (-usi) / baigęs (-usi) ir turite patirties:

  • psichologijos bakalauro ir psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį (baigus studijas pagal vienos pakopos aukštojo mokslo programą ir įgijęs medicinos psichologo licenciją) arba medicinos studijas su profesine gydytojo kvalifikacija (medicinos gydytojo, vaikų ir paauglių psichiatro, psichiatro ir kt.) ir pradėjęs (-usi) arba baigęs (-usi) psichoterapijos studijas.
  • konsultuojant vaikus ir / ar tėvus ir / ar suaugusiuosius (ne mažiau kaip 2 m. konsultavimo patirties).
  • vedant įgūdžių grupes ir / ar seminarus ir / ar paskaitas vaikams / tėvams / šeimoms / visuomenei.

Norite prisijungti prie mūsų komandos bei prisidėti prie asmens, poros ir šeimos pokyčių, atsiųskite savo CV su pora sakinių apie save el. p. zivile.keryte@ssinstitut.lt (atsakysime tik atrinktiems kandidatams).

Siūlomas atlyginimas: nuo 1320 iki 2070 Eur. neatskaičius mokesčių (1 etato krūviu).

Daugiau informacijos: Šeimos santykių institutas, L. Zamenhofo g. 9, Kaunas. Tel. (8 658) 61478.

Skaitykite daugiau apie mokymus specialistams