Pagalbos teikėjo darbe patiriamas stresas: atpažinimas ir valdymas

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Pagalbos teikėjo darbe patiriamas stresas: atpažinimas ir valdymas

Pagalbos teikėjo darbe patiriamas stresas: atpažinimas ir valdymas

150€

Apie mokymus

Viena iš pagrindinių pagalbos teikėjo praktinės veiklos priemonių – paties darbuotojo asmeninės savybės ir vertybės (t.y. socialiniai ir bendravimo įgūdžiai; nuostatos ir vertybės; asmeninis ir psichologinis atsparumas).

Pagalbos teikėjams dažnai tenka ne tik išklausyti gilias ir skausmingas traumos patirtis ir / ar stebėti traumos padarinius (emocinius, fizinius ar net mirtį), bet kartu jų uždavinys yra ir užmegzti rūpestingus santykius su traumą patyrusiais klientais, nesitikint, kad traumos paveikti klientai gebės tokius santykius palaikyti abipusiai.

Kviečiame specialistus tobulinti profesinę kompetenciją seminare „Pagalbos teikėjo darbe patiriamas stresas: atpažinimas ir valdymas”.

 

TRUKMĖ: 16 ak. val.

 

SEMINARAS SUTEIKS žinių apie darbe kylančio perteklinio streso riziką sveikatai ir darbo kokybei, apie pagalbos teikėjo patiriamo streso darbe šaltinius ir formas, jų poveikį sveikatai bei praktinių streso mažinimo ir psichologinio atsparumo didinimo priemonių.

 

SEMINARAS SKIRTAS socialiniams darbuotojams, atvejo vadybininkams, psichologams ir kitiems specialistams, teikiantiems pagalbą įvairioms klientų grupėms. Dalyviams bus išduodami 16 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo sertifikatai.

 

SEMINARĄ VES psichiatrė-psichoterapeutė Roma Šerkšnienė.

 

SEMINARAS VYKS:

  • 2024 m. III-IV ketv. (susirinkus grupei)

 

Programa akredituota. Dalyviams išduodami pažymėjimai. Kvalifikacijos kėlimo programos kodas (SD20220280).

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie seminarą prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

REGISTRACIJA. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

 

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: