Paskaita “Kaip stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi?”

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Visuomenei/visiems  /  Paskaita “Kaip stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi?”

Paskaita “Kaip stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi?”

20€

Apie mokymus

Kiekvienas iš tėvų nori ir siekia, kad jų vaikas pasitikėtų savo jėgomis ir nebijotų bei mokėtų įveikti iškilusius sunkumus darželyje ar mokykloje. Tačiau stiprinti vaiko pasitikėjimą savimi tėvams ne visuomet yra lengva. Tėvai neretai pastebi, kad kasdienėse situacijose nepasitikėdami savimi vaikai sunkiau įsitraukia ar net vengia naujų veiklų, jiems būna sunkiau apginti save ar paprašyti pagalbos iš suaugusiųjų ir kt.
Paskaitoje kalbėsime, koks tėvų elgesys stiprina vaikų pasitikėjimą savimi ir kokie bendravimo įgūdžiai padeda vaikams jaustis tvirtesniems darželyje ar mokykloje.
Lektorė psichologė Indrė Marcinkevičienė
Paskaitos trukmė 2 ak. val.
Paskaitos kaina 20 Eur.
Dalyvių skaičius ribotas. Skubėkite registruotis!
Registracija į seminarą vykdoma užpildžius registracijos formą. Norintys registruotis – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.
Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Dieną prieš paskaitą bus atsiųsta nuoroda į el. paštą.
Dėmesio! Paskaitos įrašas nebus daromas, todėl svarbus punktualus dalyvių susijungimas bei kompiuterinės įrangos išbandymas iki paskaitos.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: