Smurtą patyrę klientai. Kaip stiprinti pasitikėjimą tarp specialisto ir kliento?

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Mokymai specialistams  /  Smurtą patyrę klientai. Kaip stiprinti pasitikėjimą tarp specialisto ir kliento?

Smurtą patyrę klientai. Kaip stiprinti pasitikėjimą tarp specialisto ir kliento?

Nemokamai

Apie mokymus

Siekiant sustiprinti teikiamų paslaugų kokybę ir didinant visuomenės supratimą apie smurto apraiškas kviečiame specialistus tobulinti profesinę kompetenciją seminare „Smurtą patyrę klientai. Kaip stiprinti pasitikėjimą tarp specialisto ir kliento?“ (3 val.)


SEMINARE KALBĖSIME
apie bendravimą su smurtą patyrusiais asmenimis ir kaip stiprinti pasitikėjimą tarp specialisto ir kliento. Kokias smurto formas vis dar sunku pastebėti, atpažinti, įvardinti tiek specialistams, tiek visuomenės nariams? Kaip trauma veikia asmens gyvenimo būdą, santykius su kitais? Kas svarbu specialistams užmezgant ryšį ir kuriant saugią aplinką su asmeniu patyrusiu smurtą?


SEMINARAS SKIRTAS
įvairias institucijas atstovaujantiems ir smurto artimoje aplinkoje intervencijos, prevencijos bei pagalbos teikimo srityse dirbantiems asmenims (t. y. psichologams, SPC darbuotojams, socialiniams darbuotojams, medikams, NVO darbuotojams, teisėsaugos ir teisėtvarkos institucijų atstovams, ir kt. specialistams). Dalyviams bus išduodami 3 val. pažymėjimai.


SEMINARĄ VES
psichologė Rasa Pietarienė ir sociologė, mediatorė Živilė Kėrytė.


SEMINARO DATA
(galite registruotis į vieną iš dviejų seminaro datų):

2022 m. rugsėjo 6 d. 9 val. Vietų nėra!

2022 m. rugsėjo 9 d. 9 val. Vietų nėra!


SEMINARO VIETA:
seminaras vyks nuotoliniu būdu per Zoom platformą. Nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems.


DALYVAVIMAS NEMOKAMAS. DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie seminarą prašome skambinti tel. (8 37) 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

 

REGISTRACIJA. Norintys dalyvauti – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.


SEMINARAS ORGANIZUOJAMAS
 įgyvendinant projektą „Smurto artimoje aplinkoje prevencija: kurkime bendravimą be smurto!“. Projektą finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

 

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: