Image Alt

Porų ir šeimos psichoterapijos programa

  /  Porų ir šeimos psichoterapijos programa
Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Porų ir šeimos psichoterapijos programa

Kviečiame studijuoti porų ir šeimos psichoterapiją. Renkama nauja grupė!

Kai pagalbos kreipiasi pora, šeima ar asmuo dėl sunkumų šeimoje, padėti gali porų ir šeimos psichoterapeutas, turintis specialiųjų žinių, kad galėtų nustatyti elgesio modelius, kurie sukuria atskiro asmens / poros / šeimos santykių dinamiką, ir, taikydamas technikas, ją keistų.

Mokymų metu įgysite žinių apie skirtingus sisteminės šeimos psichoterapijos teorinius modelius (struktūrinė, Milano, transgeneracinė, orientuota į sprendimą, naratyvinė, multidimensinė) ir skirtingų teorijų (sistemų; komunikacijos–kibernetikos; socialinio konstruktyvizmo; prisirišimo; psichodinaminės) taikymą šeimos psichoterapijoje. Gebėsite individualius vaiko ir suaugusiųjų sunkumus įvertinti platesniame kontekste ir taikyti įvairias šeimos psichoterapijos technikas dirbant individualiai, su poromis, šeimomis ir žmonių grupėmis sprendžiant jų sunkumus ir tarpasmeninių santykių klausimus.

Norinčius mokytis, kviečiame registruotis iki 2022 m. gegužės 31 d. (pratęsta iki rugpjūčio 26 d.)

Registruojantis būtina pateikti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką. Skenuotus dokumentus siųsti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt.  Kandidatai bus kviečiami atrankiniam pokalbiui (kaina – 50 Eur).

Informacija apie renginį

Data: 2022 26 rugpjūčio
Laikas: -
Vieta: Šeimos Santykių Institutas
Lektorius: Vaiva Bingelienė, Rasa Pietarienė, Roma Šerkšnienė
Telefonas: (8-37) 750935
Adresas: L. Zamenhofo g. 9, Kaunas

Calendar powered by Renginių kalendorius