Image Alt

Šeimos Santykių Institutas

  /  Naujienos   /  Mokomės bendrauti. Būkime dėmesingi savo ir kito jausmams!

Mokomės bendrauti. Būkime dėmesingi savo ir kito jausmams!

Tarpusavio santykių su kitais kūrimas, pasitikėjimo savimi stiprinimas, jausmų atpažinimas ir valdymas, konfliktų sprendimas bei streso įveikimas – įgūdžiai svarbūs kiekvienam, kad ir kokio amžiaus bebūtume. Šie įgūdžiai mums padeda tvarkytis su stresu, pažinti pyktį, suvaldyti agresiją ir išvengti smurtinio elgesio.

Šeimos santykių institutas pradeda socialinę kampaniją “Mokomės bendrauti. Būkime dėmesingi savo ir kito jausmams!”, kurios metu vyks seminarai apie pagarbius santykius šeimoje, streso įveikimo ir konfliktų sprendimo bei tėvystės įgūdžių ugdymo grupės, mokymai darbuotojams, kurie dirba su smurtą patyrusiais asmenimis, 16 aktyvumo dienų prieš smurtą akcija bei teikiama individuali psichologų ir psichoterapeutų pagalba šeimoms.

Prie socialinės kampanijos taip pat prisijungė Kauno apskrities, Birštono, Kaišiadorių raj., Kalvarijos, Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio, Kėdainių raj. Mikalojaus Daukšos, Marijampolės Petro Kriaučiūno, Šakių raj. savivaldybių viešosios bibliotekos, kuriose Šeimos santykių instituto lektoriai ves seminarus apie santykius, konfliktų ir streso valdymą bei jausmų raišką suaugusiesiems ir vaikams.

Kviečiame aktyviai dalyvauti renginiuose ir mokytis kartu!

Skaitykite soc. kampanijos straipsnius!