Image Alt

Šeimos Santykių Institutas

  /  Naujienos   /  Socialinė kampanija “Mokomės bendrauti. Būkime dėmesingi savo ir kito jausmams!” įsibėgėja

Socialinė kampanija “Mokomės bendrauti. Būkime dėmesingi savo ir kito jausmams!” įsibėgėja

Socialinė kampanija vyksta net ir karantino sąlygomis. Šeimos santykių instituto lektoriai veda streso įveikos bei pozityvios tėvystės įgūdžių stiprinimo grupes, specialistai teikia psichologines konsultacijas bei bendradarbiaujant su Kauno apskrities bibliotekomis vykdo seminarus apie tarpusavio santykius, stresą bei konfliktų valdymą nuotoliniu būdu.
Karantino metu visi patyrėme daugybę naujų gyvenimo iššūkių, pakitusias darbo bei gyvenimo sąlygas, sustiprėjusius jausmus bei stresą. Taip pat, ne vienas iš mūsų, susidūrėme su bendravimo iššūkiais, kuomet teko visai šeimai nuolat būti kartu, atrasti savo darbo, mokslų ir laisvalaikio erdves vienuose namuose. Nenuostabu, kad tokiomis sąlygomis dažniau susiduriame su stresu ir tarpusavio konfliktais. Socialinės kampanijos metu organizuojamų seminarų bei grupių metu dalyviai turėjo galimybę tyrinėti savo emocinę savijautą, sužinoti apie efektyvius streso įveikos būdus, atrasti naujų žinių apie bendravimą bei įgyti pozityvesnių konflikto sprendimo įgūdžių.
Džiaugiamės dideliu žmonių susidomėjimu ir aktyvumu bei primename, jog socialinės kampanija “Mokomės bendrauti. Būkime dėmesingi savo ir kito jausmams!” tęsiasi. Kviečiame sekti naujienas apie artėjančius renginius Šeimos santykių instituto internetiniame puslapyje, Facebook paskyroje bei Kauno apskrities, Birštono, Kaišiadorių raj., Kalvarijos, Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio, Kėdainių raj. Mikalojaus Daukšos, Marijampolės Petro Kriaučiūno, Šakių raj. savivaldybių viešosiose bibliotekose. Esant palankioms sąlygoms seminarus organizuosime ir gyvame susitikime.

Nepamirškime savo bei kitų emocinės savijautos ir mokykimės kartu!