Image Alt

Šeimos Santykių Institutas

  /  Straipsniai   /  Tėvai visam gyvenimui – buvusių tėvų nebūna!

Tėvai visam gyvenimui – buvusių tėvų nebūna!

Šeima vaikui po skyrybų įgyja kitą formą – ji prasiplečia: vaikas turi ir mamą, ir tėtį, ir dvejus namus. Tuokiasi ir išsiskiria tik vyras ir moteris.

Statistika ir tyrimai atskleidžia, kad visuomenei svarbu, kad ir tėčiai ne tik mamos būtų įsitraukę į vaikų gyvenimą po skyrybų. Tačiau vis dar pasitaikanti praktika, kai vienas iš tėvų tampa tėvu, atsakingu už daugumą su vaikais susijusių dalykų, o kitas – turi susitaikyti su tuo, kad jam / jai teks mažiau praleisti laiko kartu su vaiku.

Ryšys su abiem tėvais yra labai svarbus vaiko gyvenime. Jis suteikia vaikams saugumo ir jausmą, kad yra mylimas abiejų tėvų. Šis jausmas stiprina vaiko pasitikėjimą savimi.

 

Šeimos santykių institutas kartu su partneriais tęsia socialinę kampaniją ir kviečia visuomenės narius daugiau sužinoti apie vaikų ir tėvų ryšio svarbą, mokytis naujų ir / ar sustiprinti turimus įgūdžius, padėsiančius prisitaikyti, ištikus krizei.

 

Kviečiame būti aktyviais socialinės kampanijos „Tėvų ir vaikų ryšys ypatingas” dalyviais. Kiekvienas asmeniškai galite prisidėti prie pozityvių, palaikančių (rūpestingų) ir sveikų santykių kūrimo bei palaikymo visuomenėje.

 

© Šeimos santykių institutas