Image Alt

Šeimos Santykių Institutas

  /  Naujienos   /  Tęsiamas projekto įgyvendinimas

Tęsiamas projekto įgyvendinimas

Šeimos santykių institutas 2023 m. tęsia projekto „Kompleksinė pagalba vaikams, nukentėjusiems nuo smurto ar netiesioginio smurto artimoje aplinkoje (liudytojams), ir jų šeimų nariams“ įgyvendinimą.

Projekto tikslas – mažinti neigiamas vaikų patirto smurto pasekmes jų psichikos sveikatai, organizuojant kompleksines paslaugas vaikams, nukentėjusiems nuo smurto ar netiesioginio smurto artimoje aplinkoje (liudytojams), ir jų šeimos nariams, Kauno mieste ir rajone.

Projekto metu:

  • teikiama pagalba vaikui ir jo šeimai (nemokamos psichologo, šeimos konsultanto, psichoterapeuto) vaikams iki 18 metų, kurie yra patyrę smurtą (fizinį, seksualinį, psichologinį) ar tapę netiesioginio šeimyninio smurto artimoje aplinkoje (liudytojais), ir jų šeimos nariams;
  • vyks įgūdžių stiprinimo grupė visai šeimai (VTRS);
  • bus atnaujinta informacija, skirta tėvams / globėjams / įtėviams ir vaikams smurto prevencijai skirtame puslapyje – https://spp.ssinstitut.lt/

Projektas finansuojamas LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis (skirta projekto finansavimo suma 2023 m. – 20 000 Eur.).