Image Alt

Kristina Tutlienė

  /  Kristina Tutlienė
Kristina Tutlienė

Kristina Tutlienė

Psichologė (šiuo metu vaiko priežiūros atostogose)

Apie mane

Esu psichologė, šiuo metu daugiausia dirbu su vaikais ir paaugliais, vedu dailės ir žaidimo terapijos, komandinių, bendradarbiavimo įgūdžių, savęs pažinimo užsiėmimus. Taip pat konsultuoju vaikus ir paauglius dėl emocinių, elgesio sunkumų, smurto, netekties ir skyrybų atvejais.

Mano profesinė veikla ir domėjimosi sritys apima ne tik darbą su vaikais ir paaugliais, bet taip pat domiuosi kaip suaugusių žmonių psichologinę sveikatą veikia įvairūs trauminiai išgyvenimai, onkologinės ligos ir kiti fiziniai negalavimai.

Podiplominės studijos ir kursai:

  • 2015 m. mokymai “Į traumą nukreipta grupinė kognityvinė elgesio terapija vaikams ir paaugliams su potrauminio streso sutrikimu” (32 val.) (Anna Freud Centras, Didžioji Britanija)
  • 2014 m. lapkritis – 2015 m. kovas, Šeimos mediacijos mokymai (134 val.)
  • 2014 m. Mokymai: „Sudėtingų ir kritinių situacijų valdymas pagal KATA (knygos atgaivinimo terapinė aktualizacija) metodą“ (VšĮ Galvočius)
  • 2013 m. Mokymai: “Bendravimo įgūdžių reikšmė ir jų praktinis taikymas onkologijoje“ (Onkologijos srityje dirbančių draugijų asociacija, Psichosocialinės onkologijos asociacija, VU onkologijos institutas)
  • 2012 m. Mokymai: „Savęs ir tarpasmeninių santykių suvokimas dailės terapijoje“ (VšĮ Kūrybos terapijos namai)

Kita veikla:

  • Lietuvos psichologų sąjungos narė
  • 2013 m. pristatytas stendinis pranešimas Lietuvos psichologų kongrese: Psichologija sveikatai ir gerovei, „Apatinių galūnių amputaciją patyrusių asmenų potrauminio streso sutrikimo, jų įveikos strategijų ir psichologinio atsparumo sąsajos“.

Išsilavinimas

2010 - 2012 m. Vytauto Didžiojo universitetas.

Sveikatos psichologijos magistro laipsnis

2006 - 2010 m. Vytauto Didžiojo universitetas.

Psichologijos bakalauro laipsnis

Profesinė patirtis

2013 m. - dabar

VšĮ Šeimos santykių institutas, psichologė, užimtumo terapeutė

2012 m. spalio mėn. - 2013 m. vasario mėn.

Kauno jaunimo mokykla, savanorė psichologė

2012 - 2014 m.

VšĮ Pagrindinis ortopedijos servisas, medicinos psichologė

2011 - 2016 m.

VšĮ ``Vita Digna``, savanorė, užimtumo grupių vedimas vaikams Kauno klinikų onkohematologiniame skyriuje, judesio terapijos grupių vedimas onkologinėmis ligomis sergančioms moterims.