Susitikimas su paauglyste: iššūkiai vaikams ir tėvams

Image Alt

Mokymo dalykas

  /  Asmenybės ir santykių ugdymas  /  Vaikams ir jaunimui  /  Susitikimas su paauglyste: iššūkiai vaikams ir tėvams

Susitikimas su paauglyste: iššūkiai vaikams ir tėvams

Nemokamai

Apie mokymus

Kviečiame 14 – 16 m. paauglius ir jų tėvus dalyvauti nemokamose 5 susitikimų grupėse (norint dalyvauti šioje programoje*, būtinas abiejų (paauglio ir bent vieno iš tėvų) dalyvavimas jiems skirtose grupėse).

 

Paauglystė yra virsmas, kai vaikas po truputį pereina į suaugusio gyvenimą. Jo metu paauglys susiduria su daugybe pokyčių savo gyvenime: besikeičiantis kūnas, savęs pažinimas bei atradimas, nepriklausomybės ir savarankiškumo mokymasis. Patiriami šie nauji iššūkiai kelia sumaištį paauglio viduje bei apsunkiną santykius su šeima, mokytojais bei draugais. Dažnai paaugliams vieniems būna sunku sėkmingai tvarkytis su kylančiais sunkumais, todėl tėvų įsitraukimas ir palaikymas išlieka vis dar svarbus.

 

Grupės tėvams metu kalbėsime apie:

• paauglystės laikotarpį ir jam būdingus bruožus;
• kaip reaguoti į paauglio prieštaravimus;
• kaip padėti paaugliui lengviau priimti pokyčius;
• tėvų vaidmenį paauglystės laikotarpiu.

Data: spalio 4, 11, 18, 25, 31 d.
Laikas: 17.30 val.
Vieta: L. Zamenhofo g. 9, Kaunas

 

Grupės paaugliams metu jaunuoliai:

• mokysis geriau pažinti savo ir kitų emocijas;
• gilinsis į kliūtis tinkamai reikšti savo emocijas (mokysis atpažinti savo nuostatas/įsitikinimus apie emocijas, tyrinės savo automatines mintis);
• mokysis tinkamai reikšti pyktį;
• gerins bendravimo įgūdžius.

Data: spalio 3, 10, 17, 24, 31 d.
Laikas: 15 val.
Vieta: L. Zamenhofo g. 9, Kaunas

 

GRUPIŲ VADOVĖS psichologės Gražina Anankienė ir Kristina Tutlienė.

 

Būtina išankstinė registracija el. paštu pagalba@ssinstitut.lt (nurodant renginį, į kurį registruojatės, savo ir vaiko vardą, pavardę bei el. pašto adresą, telefono numerį). Vietų skaičius ribotas!

*Programa parengta pagal Vaikų ir tėvų ryšio stiprinimo programą.

 

 

Registracija į seminarą vykdoma užpildžius registracijos formą. Norintys registruotis – spauskite nuorodą Registruotis esančią skelbimo viršuje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokymus prašome skambinti tel. 8-37 750935 arba rašyti el. paštu pagalba@ssinstitut.lt

Members

Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.

Total number of students in course: